Jump to content

EN İYİ 10 LIVE-ACTION

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yöneticiler

En iyi Live Action (Uyarlama) seriler Oricon firmasınca çeşitli yaş gruplarına sorulmuş ve en iyi 10 live action'ı belirlemişler.

1- Nodame Cantabile
Resmi ekleyen

2- Hana Yori Dango
Resmi ekleyen

3- Jin
Resmi ekleyen

4- Kindaichi Case Files
Resmi ekleyen

5- Rookies
Resmi ekleyen

6- Gokusen
Resmi ekleyen

7- Dr. Koto's Clinic
Resmi ekleyen

8- Umizaru
Resmi ekleyen

9- Great Teacher Onizuka
Resmi ekleyen

10-Tokyo Love Story

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler

Animeyi İzledikten Sonra Live Action İzlemek Anime Kadar Tat Vermez Hiç Birzaman. Bana Tat Vermiyor Vermedide Şuana Kadar Gantz İzledim Animeyi İzlemesem Film Süper Diyeceğim Ama Animeyi İzlediğim İçin Biraz Saçma Geldi :) Death Note'de Aynı Şekilde :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim için en iyi live action GTO ayrıca yapılan filmi de çok güzelde  3 kez tekrar seyrettim.:)Takashi Sorimachi role çok uygun bir seçim olmuştu.Takashi bu filmde baya sevdim.Bir kaç filmini daha izledim.Ayrıca GTO için yazdığı Poison şarkısı da çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Live actionların anime kadar iyi olmaması bence normal bir durum. Her insan anime karakterleri kadar rol yapamaz. Yani karakterlerin surat ifadeleri falan animeye tat katan şeylerden diye düşünüyorum.

Ayrıca anime gibi davranmayı geçtim, Japonlar rol yaparken biraz kasılıyor gibi, pek iyi rol yapamıyorlar bence. Hele Live Actionlar iyice yapmacık oluyor. Fakat yine de seviyorum filmleri de. :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Live actionların anime kadar iyi olmaması bence normal bir durum. Her insan anime karakterleri kadar rol yapamaz. Yani karakterlerin surat ifadeleri falan animeye tat katan şeylerden diye düşünüyorum.

Ayrıca anime gibi davranmayı geçtim, Japonlar rol yaparken biraz kasılıyor gibi, pek iyi rol yapamıyorlar bence. Hele Live Actionlar iyice yapmacık oluyor. Fakat yine de seviyorum filmleri de. :rolleyes:

Aynen yorumuna katılıyorum :) Japonlar seslendirmede bir numara oyunculukta değil -_-

NOT: Resmen 2011 konusunu hortlattım ama napıyım yorum yapmadan duramadım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.