Jump to content

Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku Anime Oluyor

free word

Önerilen İletiler

Levi ve Erwin’in Geçmişine Odaklanan Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku Anime Oluyor

Shingeki no Kyojin’in spin-offu yani yan mangası olan Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku anime oluyor. Yeni anime uyarlaması, Shingeki no Kyojin mangasının 15. ve 16. ciltleriyle birlikte (9 Aralık 2014 ve 9 Nisan 2015 tarihlerinde) verilen DVD’ler ile piyasadaki yerini alacak ve yönetmen Tetsuro Araki başta olmak olmak üzere anime serisinindeki isimler tarafından hazırlanacak.

Shingeki-no-Kyojin-Gaiden-Kuinaki-Sentak

Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku (Attack on Titan: No Regrets) hikâyesini Gan Sunaaku’nun yazdığı, çizimlerini Hikaru Suruga’nın gerçekleştirdiği Levi ve Erwin’in geçmişine odaklanan kısa bir manga serisiydi. Manga ilk olarak one shot formatında çıkmış, daha sonraki bölümleriyle birlikte 2 cilt haline getirilmişti.

Ana karakterin Levi olduğu OVA formatındaki yeni anime projesiyle birlikte zaten 2014′ün ilk yarısında diğer serilere fark atan Shingeki no Kyojin’in manga satışlarının yine patlama yapması bekleniyor. 15 ve 16. ciltler çıkmadan ise bu hafta çıkacak olan 14. cilt ile birlikte OVA’nın 3. bölümü de piyasaya çıkacak.

Kaynak: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha neyi kaldı yapmadıkları acaba, düşünüyorum düşünüyorum aklıma gelmiyor :D

Merakla bekliyorum artık neyini çıkaracaklar bu sefer snk'nin. Ha herşeyi yapıyorlar bi 2. sezon gelemiyor bi türlü  :D

-Tamam iyi hoş çıkarın edin ama daha çok para kazanalım diye bi seriyi daha mahvetmeyin.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.