Jump to content

Shinmai Maou no Keiyakusha Animeye Uyarlanıyor

extreme

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dragon Magazine mayıs ayı sayısına göre Shinmai Maou no Testament light novel' ı animeye uyarlanıyor.Yazarı Nekosuke Ookuma olan  serinin şu an için tv serisi  ,ova ve ya movie olup olmuyacağı belli d

Biraz öle biraz Hagure Yuusha no Estetica animesine benziycek diyebilirim

Hagure de ecchi ana hikayeyi etkilemiyor ve hikayede aksiyon animelerindeki gibi akııyor . Sanırsam mangasıda devam ediyor.Hagureden daha iyi çıkacağını zanetimiyorum ama listeme alıcam

Güzel hem fantastik ecchi türü animelere bayılırım resimlerinden kaliteli çizimlere sahip bir anime olduğu belli oluyor konu ve senaryoda güzel olursa harika olur ;)

Çizimleri hoş senaryo güzel gibi hagura no yushaa yı beğenenler bunu da beğenir diye düşünüyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizimleri hoş senaryo güzel gibi hagura no yushaa yı beğenenler bunu da beğenir diye düşünüyorum

Hagure de ecchi ana hikayeyi etkilemiyor ve hikayede aksiyon animelerindeki gibi akııyor . Sanırsam mangasıda devam ediyor.Hagureden daha iyi çıkacağını zanetimiyorum ama listeme alıcam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hagure nin mangası bayadır çıkmıyor sanırsam 3 4 bölüm filan vardı ztn sanırsam

Mangası  2 farklı manga var bu seri için sadece birinin  inh çevrisi mevcut 12 bölüm oda. 12.nide okudum  echii si ona göre baya ağır animeye yansırmı bilmem.Ama karakter ordaki ana karaktere benzemiyor bu da işleyişi diğer animelere benzetebilir.Aksiyon  2 taraftan ilerliycek söylersem spolier olr o yüzden söylemiyim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Güzele benziyor adamın kılıcı falan hoşuma gitti mangasına bakayım. 

Bu arada Hagure Yuusha no Estetica'nın 2. sezonu çıkacak mı? Çok açık bitirdiler sonunu.

Mangası güzel aşırı echi vardır 13 bölümü var şuanlık 

Hagure bekleme derim geliceğini sanmıyorum ama çok zıt bir yerde bitirdiler keşke gelse

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.