Jump to content

Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık Yakıldı   Almanya’nın eski başkenti Bonn’da düzenlenen AnimagiC’de bu yıl Shingeki no Kyojin’in yapımcısı ve Wit Studio’nun başkanı George Wada vardı. Crunchy

Günün en güzel haberi :) 2. sezon çıksında varsın  biraz daha bekleyelim ilk bölüm için 6 ay harcamışsalar iyi bir sezon bekleyebiliriz beklemeye değer  :)

çok sevindim ^^ geç çıkması bence sorun değil mangasını takip ederim anime çıkana kadar sonra da animeyi izlerim :D e bir animeyi yapmak kolay mı çizimi var, renklendirme var, animasyon kısımları var,

daha yapım aşamasındaymış.  :( yani bi bu kadar daha mı bekleyeceğiz. umarım 2. sezon da devlerin böyle ışıklı mışıklı büyü benzeri güçleri olduğunu gösterirler.  yani fena da olmaz hep yakın dövüş olacak değil ya biraz da düşmana karşı elin de kullanacağı bir silahı olsun ya büyü  olur yada düşünsenize erenin dev halini   elin de güzel bir kılıç tutuyor.  :)

( shingeki no kyoji animesinin ilk 25 bölüm hakkında aklınıza takılan her soruya bir cevap bulabileceğiniz kendi teorilerimden oluşan çalışmalarım vardır.ilgilenler buyursun. http://forum.turkani...inde-cevapları/  . buda mitolojik bir kurgu hikayesi. http://forum.turkani...geki-no-kyojin/  )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Animeyi daha yeni bitirdim ve gerçekten 2013 ün en iyi animesi olma da hakkını sonuna kadar veriyor...

Her ne kadar bizleri finaliyle merakta bıraksalarda, animedeki kurgu, o atmosfer, gerçekci karekterlerle gerçekten izleyene "Sende burdasın, arkanı kollasan iyi edersin" der gibiydi... Bu yuzden yapanlara helal olsun vallahi kazandıkları parayı hak ediyorlar :)

Zaten yapımcınında dediği gibi ozellikle bu animenin kolayca hemen yapılamayacağı ortada cunku konu tek animasyon, dublaj vb, kısmıyla da bitmiyor ki öncelikle mangadan 2.sezona yeteri kadar bi malzeme çıkması lazım, yeni karakterler yeni devler filan varsa onların anime için yeniden tasarlanması lazım, animedeki hukumetin devlere karsi kullanacaklari yeni silah, bomba filan da geliştiriyorsa bunlarin ayrica ekip tarafindan da duşunulmesi, tasarlanmasi lazim vb. Vb... :P Emek ve zaman gerektirse de bir an once bende çıkmasını istiyorum :D

Levi, Mikasa, Jean, Eren, Sasha.. hepsini ayrı ayrı özledim şimdiden

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheDirectEco haklısın valla okadar yeni şeyin düşünülmesi için zaman gerek zaten tarih değil beni korkutan kesinleşmemesiydi o da kesinleşti ya istedikleri zaman başlayabilir ya bide başlarında amaçları tittanları yok etmekti şimdi ise mangada hükümete düşman oldular. inşallah mangada mantıklı bir yere bağlarlar  valla ben eren ve diğerlerini ve keşifbirliğini özledim bir an önce başlasın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheDirectEco haklısın valla okadar yeni şeyin düşünülmesi için zaman gerek zaten tarih değil beni korkutan kesinleşmemesiydi o da kesinleşti ya istedikleri zaman başlayabilir ya bide başlarında amaçları tittanları yok etmekti şimdi ise mangada hükümete düşman oldular. inşallah mangada mantıklı bir yere bağlarlar  valla ben eren ve diğerlerini ve keşifbirliğini özledim bir an önce başlasın :D

Titanları yok etmenin dışına çıkarsalar eğer gerçekten serinin verdiği tat değişir ve bu çok üzücü olur :(

Umarım animede yapımcılar daha iyi senaryolar yazıp ortaya harika bir ürün çıkartırlar....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.