Jump to content

おい! ( Selam! )

Strix.

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar Onca macera ve Koşuşturmadan sorna Forumda Takılalım diye Düşündüm Tam Ramazan Sornası Forum a Girince Ban'landımı Fark ettim. Tamam İtrazım Yok. Amma Formsuz anime izlemenin Keyfi Çıkmıyor Diye Yeniden Üyelik aldım Umarım bu sefer Kurral Dışına cıkıp da uyarı ve ban yemem *-*

Kendimi Tanıtmaya Gelince Adım yusuf Kütahya'da yaşıyorum Bilgisayarla aram aşırı derecede iyi. Bir sorununuz olursa yardım etmekten mutluluk Duyarım. Diyer Bilgilerim Profilimde Yazıyor Yazmayanları buraya yansıtıcam.

- 11. ocak. 1999 ( 15 yaşındayım )

-Kitap okumayı , yazmayı

-Manga yapmak ( Yeniyim ve acemiyim. )

-Yasa Dışı sitelerin İcabına bakmak. ( THT Yolu ile. )

-Anime izlemek ( Bu Formdaki Neredeyse Herkez gibi *-* )

-Japonca ve ingilizce Oyun, Kitap vs İşleriyle uğraşmak ,oynamak ( Belki cevirmen olurum diye *-* )

-Bisiklet Binmek.

-Nostajik arabalar Kullanmak Mesela Murat 124 ( Biliyorum yaşım tutmuyor ve ehliyetim yok amma Çok zevkli :) )

-Sabah yürüyüşü ( evden okula 100 Metre Gidiş geliş 200 T_T )

-Arkadaşlarla Çarşıda Gezmek eylenmek Coşmak ( ps3-4 veya net kaffe takılmak Ve Gezmek )

Şimdilik bu kadar Diyelim ( Bayada Uzun olmuş uf *-* ) Daha fazla tanımak isterseniz sorularınızı bekliom. :cool-onion-head-emoticon:

Düzenlenme: -ScReaM- tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

yoksa sen şu nihat hatipoğluna hack yapmak günah mi diye soran çocuk musun ? 

Yaşını tam bilmiyorum ama Türkçe çalışmanı öneririm diğer dillerden önce :)

Yusuf senin yaşın kaçtı ?  Tekrar hoş geldin. Bence özünde sevilesi bir insansın. Bir de düzgün yazabilsen, ah ah. :D

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.