Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar Onca macera ve Koşuşturmadan sorna Forumda Takılalım diye Düşündüm Tam Ramazan Sornası Forum a Girince Ban'landımı Fark ettim. Tamam İtrazım Yok. Amma Formsuz anime izlemenin Keyfi Çıkmıyor Diye Yeniden Üyelik aldım Umarım bu sefer Kurral Dışına cıkıp da uyarı ve ban yemem *-*

Kendimi Tanıtmaya Gelince Adım yusuf Kütahya'da yaşıyorum Bilgisayarla aram aşırı derecede iyi. Bir sorununuz olursa yardım etmekten mutluluk Duyarım. Diyer Bilgilerim Profilimde Yazıyor Yazmayanları buraya yansıtıcam.

- 11. ocak. 1999 ( 15 yaşındayım )

-Kitap okumayı , yazmayı

-Manga yapmak ( Yeniyim ve acemiyim. )

-Yasa Dışı sitelerin İcabına bakmak. ( THT Yolu ile. )

-Anime izlemek ( Bu Formdaki Neredeyse Herkez gibi *-* )

-Japonca ve ingilizce Oyun, Kitap vs İşleriyle uğraşmak ,oynamak ( Belki cevirmen olurum diye *-* )

-Bisiklet Binmek.

-Nostajik arabalar Kullanmak Mesela Murat 124 ( Biliyorum yaşım tutmuyor ve ehliyetim yok amma Çok zevkli :) )

-Sabah yürüyüşü ( evden okula 100 Metre Gidiş geliş 200 T_T )

-Arkadaşlarla Çarşıda Gezmek eylenmek Coşmak ( ps3-4 veya net kaffe takılmak Ve Gezmek )

Şimdilik bu kadar Diyelim ( Bayada Uzun olmuş uf *-* ) Daha fazla tanımak isterseniz sorularınızı bekliom. :cool-onion-head-emoticon:

-ScReaM- tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yoksa sen şu nihat hatipoğluna hack yapmak günah mi diye soran çocuk musun ?

O çocuğun abisi olsa gerek. Üstad...

Bu arada eğlenmek kelimesini eylenmek olarak yazan biri nasıl kitap yazabilir merak ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Yeni Oluştur...