Jump to content

Konnichiwa Minna-San ^^

Shioberry

Önerilen İletiler

Selamm ^^ Adım Dilara, 17 yaşındayım.

Ablamın bana 10 yaşımda mı ne Elfen Lied izletmeye çalışması sayesinde animeyle tanışmıştım. ( pek de iyi bi ilk izlenim olmamıştı açıkcası.... ) :depressed1-onion-head-emoticon: 

Neyse ki sonradan ( baya baya sonradan ama olsun ) Lovely Complex izleterek gönlümü almıştı :D

Onun dışında ara sıra çizim yaparım. 30 yaşında bi adam bile çizsem 8 yaşında bi kıza benzer gerçi >.>

Karaoke yapmaya çalıştım, can çekişen bi karga gibi çıktı sesim

Biraz japonca öğrenmiştim. Kanji çok sinir bir şey, türk olmayı sevdiriyo insana resmen :lol:

Kısacası böyle, herkesle tanıştığıma şimdiden çok memnun oldum :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş geldin     Akşamlar Sensiz Geçmez Dilara Sabahlar Sensiz Olmaz Dilara Dilara Gazel Düştü Bağlara Dilara Karlar Yağdı Dağlara Dilara Neredesin Benim Güzelim Sevdiğim Dilara Gazel Düştü Bağlara Dila

Yeniden hoşbuldum ve teşekkürler ^-^   Aslında bi önceki cevabımda link koymuştum ama sanırım bu şekilde göstermek daha uygun: ( linkler yasak değil di mi? :mellow: kuralları okudum ama öyle bir şe

Hoşbuldumm ^^

Sonradan izlediğimde sevmiştim aslında Elfen Lied'i. Aynı mangakanın Gokukoku no brynbilmem ne diye bi mangasının animeye çevrildiğini duyunca bi hevesle başlamıştım. Pek beğenmedim gerçi. T_T

Başka bir hevesle ben de kanji sözlüğü almıştım. Günlerin yazımından sonra açıp bakmadım sanırım.. Evet ben de nerde olduğunu bilmiyorum şuan :dying-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.