Jump to content

Naruto Shippuuden Ağustos 2014 Programı

free word

Önerilen İletiler

Naruto Shippuuden Ağustos 2014 Programı Belli Oldu

Aylardır fire vererek yayımlanan Naruto Shippuuden, Ağustos 2014′te TV Tokyo’da daha çok reyting alan Pokemon ya da TV Tokyo’nun Naruto Shippuuden yerine yayımlayabileceği başka bir anime bulunmadığından eksiksiz bir şekilde ve doldurma bölüm vermeden yayımlanacak. (Bölümlerin kendisi doldurma bölüm olmayacak yani; yoksa mangada olmayan sahneler ve daha fazla flashback de aralara her zaman koyulabilir bildiğiniz üzere.) Manganın 629 – 636. bölümler arasını uyarlayacağı tahmin edilen Naruto Shippuuden bölümleri, TV Tokyo’nun programında aşağıdaki şekillerde yer alıyor.

naruto-shippuuden-agustos-2014-programi.

Naruto Shippuuden Ağustos 2014 Programı

14 Ağustos: Naruto Shippuuden 372 – Boşluğu Dolduracak Şey

21 Ağustos: Naruto Shippuuden 373 – 7. Takım Bir Araya Geliyor!!

28 Ağustos: Naruto Shippuuden 374 – Yeni Üçlü

4 Eylül: Naruto Shippuuden 375 – Kakashi vs. Obito

11 Eylül: Naruto Shippuuden 376-377 – Mecha Naruto

Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından bazı değişiklikler yapılabilir. Büyük gün olan 11 Eylül’de daha önce paylaştığımız üzere Naruto Shippuuden serisinin yeni bölümü yerine “yüzyılın animesi” olacak Mecha Naruto animesi özel olarak yayımlanacak. Şimdiden nefesleri tutmakta fayda var.

kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto'ya tekrar başlama kararı aldım, doğum günümden beri izlemiyordum (14 Eylül) zaten o zamandan beri yarı yarıya filler'mış neredeyse. Aman. Bu sefer filler yok, şaşırdım.

O kdr beklemişsin bence bitene kdr bekle :D ben o kdr dayansam bundan sonra hiç izlemem açıkcası 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.