Jump to content

Yeni Çalışmam (Güncel)

Gardenya

Önerilen İletiler

Merhabalar  :) Yakın zamanda biricik dostumun doğum günü vardı. Ona hediye vermek istiyordum ama aklıma gelen her şeyi daha önce vermiştim.Ne yapsam diye düşünürken ona hiç unutamadığı bir anı tekrar yaşatmak geldi aklıma. Böylelikle kolları sıvadım.Kendimce bişiler ekleyip çıkardım derken ortaya bu çıktı. Zamanım dar olduğu için pek özenli olmadı. Çizime yeni başladığımdan oldukça hatam var. Umarım hoşunuza gider  :) Not: Sağdan sola

REPND7.jpg

kZWp6q.jpgaPGpY4.jpg8md5an.jpgNY1NDa.jpgY3NpQ2.jpg32qMz0.jpgpvWknr.jpg

Sömestrla birlikte  çizim yapmak için elime fırsat geçti. Uzun zamandır kendime ait bir şeyler yapmak istiyordum. Yavaş yavaş çizmeye başladım. Ama çalışmam gereken sınavlar ve insanların beklentileri hayallerime limon sıktı. Az buçuk bir şeyler çizdim ama hala taslak halindeler. Tonlamalar için kalem sipariş ettim. Onlara kavuştuğumda daha anlamlı olacaklar diye umuyorum  :) 

Çizim çok zaman alıyor. Özellikle perspektif, anatomi ve elleri çizerken çok zorlandım. Ama en zoru karakter oluşturmak ve yüze ifade eklemek oldu. Bütün bunlar benim için çok erken biliyorum. Ama -eminim size de oluyordur- bütün güzel fikirler, senaryolar gece dürtüklüyorlar. Kendimi olayları sıralarken panelleri tasarlarken buluyorum.  Uzun lafın kısası "Flashback" adında bir one shot çizmek istiyorum. Aşağıdakiler de ilk sayfalarının taslakları. Henüz tarzımı oturtamadım ve çook eksiklerim var. Sizden ricam eleştirilerinizi esirgememeniz. Umarım beğenirsiniz  :) 

IMG_2138_zpsags1w98t.jpg

IMG_2139_zpsmvpszovl.jpg

IMG_2141_zpsfyjojh69.jpg

,

IMG_2142_zpsqyfmwp5x.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar  :) Yakın zamanda biricik dostumun doğum günü vardı. Ona hediye vermek istiyordum ama aklıma gelen her şeyi daha önce vermiştim.Ne yapsam diye düşünürken ona hiç unutamadığı bir anı tekrar

bana böyle hediye veren olsa düşüp bayılırım sonra bu hediyeden sonra ona hediye almakta çok zorlanırım :( :=)

Teşekkür ederim  :)

Gerçekten oldukça güzel olmuş ve çizim şeklin çok hoşuma gitti, fikir de çok orijinal  :good-job-onion-head-emoticon:

Acep fikrini ödünç alabilir miyim? Ehehe merak etme 'benim fikrim değildi' diye belirtirim  :lol: 

Teşekkür ederim  :)  Tabi ki alabilirsin, hiç sorun değil  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.