Jump to content

Working!! 3. Sezon Duyuruldu


Skadi

Recommended Posts

Mangası Sona Yaklaşırken Working!! 3. Sezon Duyuruldu

 

working!!.jpg

Bu hafta sonu düzenlenen Working!! ve Servant x Service temalı yaz partisinde Working!! animesinin 3. sezonuna yeşil ışık yakıldı. Wagnaria!! olarak da bilinen serinin 3. sezonuyla ilgili daha detaylı bilgiye önümüzdeki dönemde ulaşabileceğiz gibi görünüyor.

Bir restoranda yarı zamanlı çalışan lise 1. sınıf öğrencisi Sota Takanashi’nin restorandaki tuhaf iş arkadaşlarıyla yaşadıklarını konu alan komedi türündeki mangaya 2005 yılında, Karino Takatsu tarafından Square Enix’in Shonen Gangan dergisinde başlanmıştır.

Manganın 13. ve son cildinin 25 Aralık’ta Japonya’da satışa sunulacağı Shonen Gangan’ın eylül sayısında duyurulmuştu. Manganın son cildiyle donatılacak olan 2015 takvimi de aynı tarihte sınırlı sayıda piyasaya sürülecek.

 

Kaynak:AnimeFantastica

Link to post
Share on other sites

İzlenilmesi gereken yapımlardan bir tanesidir. 3. sezon haberine en çok sevinenlerden biri de benim. Slice of Life açısından en kaliteli serilerden bir tanesidir. Türünü sevenlerin izlemesi gerekir ki ardından 3. sezon için neden heyecanlıyız ve sabırsızlanıyoruz çok daha iyi anlayacaklardır.

Link to post
Share on other sites

Çok severek ve beyenerek izlediğim 2 sezondan sorna bide 3. geliyo Yüpii  :lol:  :lol:  Haber için Teşşekürler Çok mutlu oldum bu habere.

Bu Arada animeyi izlemeyen arkadaşlar Hemen izlesinler Çok komik Ve güzel bir seri  :D

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.