Jump to content

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar Anime Komedi sizlerle. Malesef kişisel sebeplerden dolayı yeni çalışmalar baya geçikti, kusuruma bakmayın.

Bugün Anime Komedi'de on bir yeni sayfa ile karşınızdayım.

-Son zamanlarda ikinci sezonu başlayan SAO animesine ufak bir gönderme var :D

-Dört büyük manganın mangakalarının komik yanlarını canlandırmalar şeklinde çizdim :D

-Son olarak mini seri Animeci Aşıkların beş sayfalık yeni bölümüz sizlerle. Umarım beğenirsiniz :)

SAÇ ŞAMPUANI REKLAMI

oY66XX.png

n5JJQN.png

AH ŞU MANGAKALAR ( Tabi bu değerli mangakalara, manga konusunda söz söylemek benim haddim değil ama ben sadece anime severler tarafından dikkat çekilen taraflarını komedi unsuruyla işlemeye çalıştım. Dördüde iyi ki varlar ve iyi ki bu güzel eserleri çizmişler. )

LYOOl0.png

g499r0.png

ZAOOXo.png

n5JJQB.png

ANİMECİ AŞIKLAR (BÖLÜM 1 TEKRAR & BÖLÜM 2 & KAPAK ÇALIŞMALARI)

XWm5oo.png

YPmABa.png

YPmAla.png

oQo192.png

VpmdkP.png

BÖLÜM 2 KAPAK

PvW0Rb.png

Eğer bu mini serinin mangasını çizseydim, bu çizim tarzı ile çizerdim. Biraz farklı ama hikayeye uygun. 2. Bölümde çizim kalitesini 1. Bölüme göre arttırdım.

-BÖLÜM 2-

12GG65.png

7Vyyal.png

99DDY8.png

XDEEbD.png

Tüm Anime Komedi Çalışmaları İçin:

http://forum.turkanime.tv/forum/212-fan-fiction-komedi-d%C3%BCkkan%C4%B1/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar Anime Komedi sizlerle. Malesef kişisel sebeplerden dolayı yeni çalışmalar baya geçikti, kusuruma bakmayın. Bugün Anime Komedi'de on bir yeni sayfa ile

o ezgi o erene acımaz :D beğenmenize sevindim. Mangakalar çalışması uzun zamandır aklımda vardı bu çalışmaya nasip oldu çizmek :)     teşekkürler :) grafik tablet kullanmıyorum. Mürekkepli kalemle çiz

Ah Tite ah bak işte koyduğun manga ismi bu hallere geldi :/ Bleach ismi çok aceleye gelmiş gibi :D Eline sağlık kardeşim güzel olmuş :)

eline sağlık çok güzel olmuş..

Mangakalara bittim. çok yaratıcı..   :9:  Ezgi ya acı şu Erene :P

o ezgi o erene acımaz :D beğenmenize sevindim. Mangakalar çalışması uzun zamandır aklımda vardı bu çalışmaya nasip oldu çizmek :)

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık , grafik tablet mi kullanıyorsunuz

teşekkürler :) grafik tablet kullanmıyorum. Mürekkepli kalemle çizim tarayıcıdan bilgisayara aktarıyorum.

Ah Tite ah bak işte koyduğun manga ismi bu hallere geldi :/ Bleach ismi çok aceleye gelmiş gibi :D

:D Kubo Sensei google translate den bleach isminin anlamına bakarken yakalanmış :P yahu sırf söylenişi havalı diye güzelim mangaya çamaşır suyu ismi verilir mi? :D

şampuan reklamı çık iyi ya :D :D

teşekkürler :) Kirito'yu severim ama o saçlarla dalga geçmezsem olmazdı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anladım  ^_^ , mangaka olmak istiyorum one - shot gibi birşey yapayım dedim ancak panellemede , perspektif  anatomi ve açıda biraz sıkıntım var önerebilceğiniz birşey varsa sevinirim :)

http://forum.turkanime.tv/topic/10454-manga-akademisi-b%C3%B6l%C3%BCm-2-%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1-sorular%C4%B1n%C4%B1zsorunlar%C4%B1n%C4%B1z/

burayı önerebilirim. Ben ve bir arkadaşım manga dersleri ile ilgili çalışmamız, her ay dergide yayınlanıyor 2 bölüm çıktı panelleme, perspektif konularına çok var ama gelecek sayıda anatomi dersleri olacak. A dan Z ye herşeyi göstermeyi hedefliyoruz. Malzemeler konusunda da açıklamalar mevcut. Bir göz atmanı öneririm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://forum.turkanime.tv/topic/10454-manga-akademisi-b%C3%B6l%C3%BCm-2-%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1-sorular%C4%B1n%C4%B1zsorunlar%C4%B1n%C4%B1z/

burayı önerebilirim. Ben ve bir arkadaşım manga dersleri ile ilgili çalışmamız, her ay dergide yayınlanıyor 2 bölüm çıktı panelleme, perspektif konularına çok var ama gelecek sayıda anatomi dersleri olacak. A dan Z ye herşeyi göstermeyi hedefliyoruz. Malzemeler konusunda da açıklamalar mevcut. Bir göz atmanı öneririm.

çok teşekkürler...  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.