Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar Anime Komedi sizlerle. Malesef kişisel sebeplerden dolayı yeni çalışmalar baya geçikti, kusuruma bakmayın. Bugün Anime Komedi'de on bir yeni sayfa ile

o ezgi o erene acımaz :D beğenmenize sevindim. Mangakalar çalışması uzun zamandır aklımda vardı bu çalışmaya nasip oldu çizmek :)     teşekkürler :) grafik tablet kullanmıyorum. Mürekkepli kalemle çiz

Ah Tite ah bak işte koyduğun manga ismi bu hallere geldi :/ Bleach ismi çok aceleye gelmiş gibi :D Eline sağlık kardeşim güzel olmuş :)

çok güzel olmuş, ilk yaptığndan 9. ya doğru oluşan gelişme inkar edilemez. En çok sword art online a yapılan göndermeyi sevdim :D

SAO II de 6. bölüme geldi, az çok Kirito' ya alıştım ama hala saçlarını öyle yapma fikrinin yanlış bir fikir olduğu konusunda ısrarcıyım :D çizim konusunda, tabi ki çalışmaları çizerken aynı zamanda çizimim gelişiyor ama işin aslı birinci bölümdeki çizimide ikinci bölüm gibi çizerdim malesef tembellik ettim çok uğraşmayı gözüm yemedi açıkçası, bu çalışmaları baya geciktirdiğim için özür anlamında çizim kalitesini arttırdım bu sefer  :ph34r: beğenmene sevindim teşekkürler :)

mangakalar ah ah :D

masayı yumruklayarak gülme krizi nedir ayol  ne bçim gülme krizine giriyorum ben :D

Diyorum ki arkadaş bu Ronour kim :D Ayhan isim değiştirme hızına hayranım benim sadece 3 isim değiştirme hakkım var sende maaşallah :D beğenmene sevindim kardeşim teşekkürler :)

mangakalara çok güldüm :D

animeci aşıkların yeni bölümü çok iyi olmuş :D ellerine sağlık :)

mangakalar fikri aklıma geldiğinde bende çok gülmüştüm, sabırsızlanmıştım çizmek için, mangakaları çok iyi çizemesemde iyi ki anlatmak istediğimi anlatabilmişim . Beğenmene sevindim teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gittikce gelisiyorsun Ahmet, tebrik ederim. Sanirim en cok Madara'da eglendim. Sjekdmx Animeci Asiklar da cok hos olmus ellerine saglik. Bu konuda fazla detaya girmeyecegim. :D

hahaha ben giricem 

Anime izleyelim diyen bi sahıs tanıyorum cuk oturmuş valla medyum musun nesin :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ezgi yakıyo yine  :lol: Mangakalar-sa oldukça komik olmuş.( -Kubo sensei neden Bleach?? :huh: Masashi biz buna kendi kazdığı kuyuya kendi düşmek diyoruz  -_- Çık çıkabilirsen  :D   Mashima'ya (canım ya) sözüm yok hep böyledir, alıştık  :D One Piece çok güldüm ama Oda Sensei-ye bu tarz bir gönderme bekliyordum açıkcası. Hak ediyor  :P ) Sao2'deki durum benimde canımı sıkıyor neden uzun saç nedeeen  -_- Ve yine Fighting Ezgi  :cheer3-onion-head-emoticon:  :hate-onion-head-emoticon: 

Emeğine sağlık geç olsunda güç olmasın :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gittikce gelisiyorsun Ahmet, tebrik ederim. Sanirim en cok Madara'da eglendim. Sjekdmx Animeci Asiklar da cok hos olmus ellerine saglik. Bu konuda fazla detaya girmeyecegim. :D

hahaha ben giricem 

Anime izleyelim diyen bi sahıs tanıyorum cuk oturmuş valla medyum musun nesin :D 

kishimotoya çok güldüm ya çok güzel olmuş :D kritoyu gördükten sonra asunanın tipte çok komik :D bleach için farklı rivayetler var nirvana grubunun hayranı olduğu için en sevdiği albümün adını vermiş bile diyorlar :D

Ezgi yakıyo yine  :lol: Mangakalar-sa oldukça komik olmuş.( -Kubo sensei neden Bleach?? :huh: Masashi biz buna kendi kazdığı kuyuya kendi düşmek diyoruz  -_- Çık çıkabilirsen  :D   Mashima'ya (canım ya) sözüm yok hep böyledir, alıştık  :D One Piece çok güldüm ama Oda Sensei-ye bu tarz bir gönderme bekliyordum açıkcası. Hak ediyor  :P ) Sao2'deki durum benimde canımı sıkıyor neden uzun saç nedeeen   -_- Ve yine Fighting Ezgi  :cheer3-onion-head-emoticon:  :hate-onion-head-emoticon: 

Emeğine sağlık geç olsunda güç olmasın :)

hepsi çok güzel eline sağlık dostum :D güldürdün yine bizi

Clannad*-* Elinize sağlık yine çok güzel olmuş :D

Değerli yorumlarınız için teşekkürler beğenmenize sevindim :) yavaş yavaş kendi çizim stilimi bulmaya başladım ayrıca eren ve ezginin sırt sırta oturdukları yeri iç bir yardımcı resime bakmadan doğal bir şekilde kendi kafamdan çizmiş olmam benide cesaretlendirdi. Belkide artık manga çizmek için zaman gelmiştir. Çok güzel hikayelerimde var kafamda, bakalım :) mangakalar ilk önce Kishimoto sensei ile Madara canlandırması aklıma geldi sonra dört mangakayıda çizeyim derken hepsiyle ilgili bir şeyler buldum ama güzel oldular gerçekten :D Kirito ve uzun saçları hakkında aklıma çok şey geliyor ama neyse insaflı davranıyorum, şimdilik bu kadar, hem SAO ile ilgili hiç çalışmam yoktu bu da ilki olmuş oldu.

Ayrıca isimlerini bazı arkadaşlardan aldığım Ezgi-Eren hikayesinde garip şeyler oluyor :D ilk bölümde fairy tail tokası diye kurguyu yaptım Ezgi de kendine Fairy Tail kolyesi almış o vakitler denk geldi, bu bölümde anime izleyecekleri üzerine kurgu yaptım onlarda yakınlarda beraber anime izleme planları yapmışlar medyum olabilme ihtimalim var :D bari piyango rakamlarını falan tahmin etsem yemişim ezgiyle ereni, yemişim aşklarını ya :P

@ Siesta evet Clannad animesiydi izleyecekleri anime iyi yakalamışsın :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süper olmuş ellerine sağlık. Ezgi & Eren iyi olmuş ama en çok mangakalara güldüm.  Edo-sensei'le Kishimoto-sensei süper olmuş :D Kubo-sensei'n neden Bleach dediği ile igili de çok şey var ortalıkta ama merak konusu.. Bleach aynı zamanda beyazlaştırma, beyazlık da demek. Ichigo'nun saçlar da beyazlıyor (Shirosaki) kurabildiğim tek bağlantı bu :D Çizimlerin devamını bekliyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.