Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar Anime Komedi sizlerle. Malesef kişisel sebeplerden dolayı yeni çalışmalar baya geçikti, kusuruma bakmayın. Bugün Anime Komedi'de on bir yeni sayfa ile

o ezgi o erene acımaz :D beğenmenize sevindim. Mangakalar çalışması uzun zamandır aklımda vardı bu çalışmaya nasip oldu çizmek :)     teşekkürler :) grafik tablet kullanmıyorum. Mürekkepli kalemle çiz

Ah Tite ah bak işte koyduğun manga ismi bu hallere geldi :/ Bleach ismi çok aceleye gelmiş gibi :D Eline sağlık kardeşim güzel olmuş :)

Bleach izlemiyorum ama bir kaç yerde tartışmalarda görmüştüm yabancı forumlarda Bleached yani ruhlardan arınma anlamına geldiği falan yazıyor fakat doğruluğunu bilmiyorum bu arada çalışmaların çok güzel. ^-^ Ah, birde manga çizmek zor iştir, bunu yapabilmek için daha fazla gelişmen lazım ve şu an gittiğin yol çok iyi. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach izlemiyorum ama bir kaç yerde tartışmalarda görmüştüm yabancı forumlarda Bleached yani ruhlardan arınma anlamına geldiği falan yazıyor fakat doğruluğunu bilmiyorum bu arada çalışmaların çok güzel. ^-^ Ah, birde manga çizmek zor iştir, bunu yapabilmek için daha fazla gelişmen lazım ve şu an gittiğin yol çok iyi. ^^

evet bleach o anlama geliyor bleach ingilizce yazılışı japonca o anlama geliyormuş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süper olmuş ellerine sağlık. Ezgi & Eren iyi olmuş ama en çok mangakalara güldüm.  Edo-sensei'le Kishimoto-sensei süper olmuş :D Kubo-sensei'n neden Bleach dediği ile igili de çok şey var ortalıkta ama merak konusu.. Bleach aynı zamanda beyazlaştırma, beyazlık da demek. Ichigo'nun saçlar da beyazlıyor (Shirosaki) kurabildiğim tek bağlantı bu :D Çizimlerin devamını bekliyoruz.

Çok güldüm ya :D Süpermiş :DDD 

Çok güzel olmuş eline sağlık özellikle mangakalarla ilgili olana bayıldım. Kaşık kaşık meyvesi fena değilmiş ha :D

Animeci aşıklar komikti ama Mangakalar bi başka komikti eline sağlık.

Birşey sorucam çizimlerde neden karakterin kahkülünün üstünede kaş çiziliyor.Sen öyle çiziyorsun diye söylemiyorum birçok manga ve animelerde hep öyle çiziliyor teknik bir nedenimi var acaba.

Hepsi birbirinden güzel bu köşeyi aslında üye olmadan önce de takip ediyordum ama yorum yazmak bu güne nasip oldu ellerine sağlık =)

abi çok iyi yaaaaaaa...

Walla hepside süper olmuş ellerinize sağlık :D

Walla çizebilen çizio biz gariplerede bakmak kalıo :D

Şampuan reklamına bayıldım :D

Mangakalar da süper olmuş :D

Eren ile Ezgiye de bayıldım! :D

Hangisi daha güzl diye sorarsanız seçemiyorum hepsi süperler XD

Hiç güleceğim yoktu, anime komediyi açtım ve gülmeye başladım, Sword Art Online, Bleach'in isim macerası ve Animeci Aşıklar beni en çok güldürenler oldu, ellerinize sağlık.. :D

Buram buram emek kokuyor, çok güzel olmuuş.  :wub:

Mangaka eleştiri yerleri çok güzeldi  :lol:  :lol:  Özellikle hepsi  :D

Bu arada "Animeci Aşıklar " sık sık gelmeli  :D  :D

acacip olmuş bayıldım sao güzeldi :D :D :D

ahh şu mangakalarda güzeldi :D :D :D

hepsi çok güzeldi yaaaa  :D :D :D :D

devamını bekliyorum :D :D :bye1-onion-head-emoticon:

Naruto spoiler içerir.

Kismimato mangada madarayı kaguya ele geçiriyordu

süper olmuş biraz eksik ama iyi devam edin sıradaki gelsin  ;)

Çok komikti ya Teşekürler  :lol:

Değerli yorumlarınız için herkese teşekkürler. Beğenmenize sevindim :) . Bilmeyenler için konunun altındaki linkten önceki Anime Komedi çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Mangaka uyarlamaları sadece dikkat çeken bazı şeylerden çizdiğim çalışmalar tabiki %100 doğru olma ihtimalleri yok, Muhakkak Kishimoto Sensei'nin kafasında Madara'nın ölümü ve Naruto'nun sonu hakkında fikirler vardır, Kubo Sensei'nin mangaya Bleach ismini koymasının bir açıklaması vardır ve Oda Sensei nin isterse kaşık kaşık meyvesi yapabileceğini ve bunu da garip göstermeden bizlere okutacağının şüphesi yok, bunlar sadece komiklik öğesini ön planda tutan canlandırmalar, derinlemesine bakarsanız işin eğlencesini kaçırırsınız :) eğlenmenize bakın.

Eren & Ezgi gelecek sayıda ki 3.bölüm son çalışmaları olacak bir nevi final diyebiliriz :)

Çizim olarak tabiki çizime dikkat ediyorum ama aşırı değil, eğer her sayfa için ayrı ayrı çizim kalitesini yükseltirsem çok emek ister ve çok vakit alır. Yani bundan daha iyi çizemediğimden değil tembelliğimden çizim kalitesi böyle ama yinede yeterli olduğunu düşünüyorum.

@Lordrakengard şöyle açıklayayım, eğer saç bir kaşın üzerini kapatıyor diğerini kapatmıyorsa suratın simetrik görünüşü bozulmasın diye kaş saçın altındaymış gibi çizilir, eğer kaşlar çizilmezse alın ile gözler arasındaki mesafe artacağından yine orantılı bir yüz ifadesi tutturulamaz. Manga çizerler kaşların çizilmesinin önemli olduğunu düşünmüşler ve böyle bir yol geliltirmişler ama bu söylediğim tüm çizimler için geçerli değil bazı gerçekçi çizim tarzıyla çizilen mangalarda kaşlar saçın altında kalıyorsa çizilmez.

Manga çizim konusunda 2 yılı aşkın bir tecrübem var, yani yaklaşık iki yıldır manganın en kolay evresinden en zor evresine kadar çoğu konuda bilgi ve tecrübe edindim. her zaman aceleye getirmemek için ağırdan aldım ve AnimeKomedi de belki manga çizim işime bir ön ayak oldu, Bir komedi mangası hikayesi taslakları hazır, bazı hususi işlerimi hallettikten sonra o çalışmaya başlayıp Türk Anime TV de sunmayı düşünüyorum. Tabi mükemmel bir çizer olduğumu asla söyleyemem benim için çizimin çok önemli olduğunu kabul etsem de kurgu önce gelir. Çalışmalarımda da kurgu çizime göre ön plandadır.

Manga konusunda aklıma gelen çok güzel bir proje var, gelecek sayıda bunu sizlerle paylaşacağım. Tekrardan yorumlarınız için teşekkürler. Takipte kalın :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach'in anlamıyla ilgili bir yerde okumuştum (Vikipedi olabilir). Kubo Tite ilk önce manganın adını siyah (japoncasını bilmiyorum), sonra beyaz koymayı düşünmüş. Hangisi koyacağına karar veremeyince ne siyah ne beyaz anlamına gelen Bleach'i koymuş. Yanlış olabilir. Bu arada teşekkürler emek için çok komikti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende ne zaman gelecek diyordum :)

mangakalar harika olmuş gülmekten öldüm yaa sao da güzeldi :D

Bleach'in anlamıyla ilgili bir yerde okumuştum (Vikipedi olabilir). Kubo Tite ilk önce manganın adını siyah (japoncasını bilmiyorum), sonra beyaz koymayı düşünmüş. Hangisi koyacağına karar veremeyince ne siyah ne beyaz anlamına gelen Bleach'i koymuş. Yanlış olabilir. Bu arada teşekkürler emek için çok komikti :D

Yaaa!Bakarken öldüm bittim eline sağlık.Çok güzel olmuş. :wub:  :wub:  :wub:

beğenmenize sevindim :) teşekkürler.. Takipte kalın ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.