Jump to content

Merhabalar Efenim

PSPGAME

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar. Ben Erdem ^^ 15 Yaşındayım , Lise 2'ye geçtim.İlk animem Pokemon'dur :3 Küçükken izlemeyi hiç ihmal etmezdim :D Digimon gibi güzel animeler de vardı Kanal D'de.Daha sonradan Dragon Ball, Naruto falan derken bir sürü anime öğrendik , izledik.Bir ara düşünüyordum da , neden çok az animede Türkçe dublaj var? Bir sürü güzel senaryolu anime varken hala gidiyorlar çocukların izlediği çizgi filmlere dublaj yapıyorlardı.İçimde inanılmaz derecede animeye dublaj yapma isteği vardı.Bu yüzden sesine güvendiğim birkaç yakın arkadaşımla Mabushii Fandub adında bir dublaj grubu kurdum.Hepiniz duymuşsunuzdur.Ses tonlarımızın ve kişi sayısının en uygun animeyi , Sankarea'yı seçtik.Cidden heyecanlıydım.Dublaj 2 aya yakın bir sürede bitti.Çünkü ilk işimizdi.Animenin müziklerini ve ses efektlerini bulmakta , montajı yapmakta biraz zorlanıyorduk.Ama bitirdik.Merakla yorumları bekledik ve şaşırtıcı bir biçimde çok iyi yorumlar ve eleştiriler aldık.Herkese çok teşekkür ediyorum.Eleştiriler almak da güzel yorum almak kadar önemliydi.Çünkü kendimizi bunlarla geliştirecektik.Ve bu yüzden kendimi anime dublajına adamaya çalıştım.İşte bu yüzden birkaç animeye de gruptan bazı arkadaşlarla deneme dublajı yaptım.Hepinize çok teşekkür ediyorum.İyi Seyirler efendim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkcası ben bu fandub grubunda olmaktan gurur duyuyorum. Güzel projeler ve iyi çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar projelerimizi daha iyi yapmaya çalışıyoruz. Ben şuan "gerçek bir anime serisi" yerine bir kaç güzel projelerde yer aldım. Bunlar Yuuji ve Shoko'nun bulunduğu projeler. Şahsen ben seslendirme yaparken çok eğleniyorum ve arkadaşlarımında bunu yaparken eğlendiklerini düşünüyorum. İşallah beğendiğimiz ve çok güzel olan anime serilerini dublajlayacağız. Bu yüzden beğenilerinizi ve yorumlarınızı bizden saklamayın. Benim söyleyeceklerim bu kadar, sağlıcakla kalın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.