Jump to content

Türkanime.tv RPG severler kulübü

JenikVogll

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 179
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkanime.tv RPG sevenler kulübü Evet başlıkta olduğu gibi konu gayet açık RPG oyunları seviyoruz ve türkanime de kulübümüz yok. Bizim de bir kulübümüz olsa, biz niye bir kulüp açımıyoruz, bizde niy

Benim beklediğim oyun şu :D http://www.no-mans-sky.com

ekle bendide ama yaş sınırı derken üstümü altımı. Minecraftın yaş ortalaması normalde 12 olduğundan bi şaşırdım :D

hiç yapmak istemediğim bir şey yaptım takıldım gidiyorum ..

Tera NA da takılıyorum..

lag fena ..

yokluktan başladık..

Blade & Soul gelene kadar ..

birde Black Desert ..

Tera bende oynadım Gunner oynuyordum güzeldi fakat stronghold da fazla iş yapmıyordu warriorlara ekmek :D ama lancer ve berserker a 2 v 1 alıyordum :D

Blade & Soul ve Black Desert oynamadım bu ikisi Vindictus'a benziyor onun haricinde Metin2 bile oynamışlığım var tabi ilk çıktığında :D :D

bana Grafikleri iyi olan Metin2 ve Knight gibi olmayan bi oyun lazım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tera bende oynadım Gunner oynuyordum güzeldi fakat stronghold da fazla iş yapmıyordu warriorlara ekmek :D ama lancer ve berserker a 2 v 1 alıyordum :D

Blade & Soul ve Black Desert oynamadım bu ikisi Vindictus'a benziyor onun haricinde Metin2 bile oynamışlığım var tabi ilk çıktığında :D :D

bana Grafikleri iyi olan Metin2 ve Knight gibi olmayan bi oyun lazım :D

Knight'ın nesi varmış ? 10 yıllık gayet güzel bir oyun hala oynuyorum pvp :D 9 yılır oynuyorum :D hala bıkmadım o pk sevdasından :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Knight'ın nesi varmış ? 10 yıllık gayet güzel bir oyun hala oynuyorum pvp :D 9 yılır oynuyorum :D hala bıkmadım o pk sevdasından :D

Knight'da Cz olayı beni bağladı oyuna ama Grafik olarak bakıldığında oyun vasatın altında bana göre Karakter dizaynı olsun Mobların dizaynı olsun en basitinden ölme şekilleri beni uyuz etmiştir oyunda birden kağıt gibi dümdüz olmaları falan Skill olayına hiç girmiyorum ama oyun kendini oynattırıyor sürekli aksiyon mevcut :D

Silkroad Online,

Cabal Online,

Vindictus Online,

Tera Online,

Ufak eksiklikler dışında grafik ve oynanma bakımından bunlar iyi oyunlar ama yeni veya yeniden başlamıyorsan :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ara sıra raidcall grubuna giriyorum da kimse yok.  :ragecomic04:  Ne güzel oyunlar oynayacağız demiştik. Ama herkes ayrıldı.  :ragecomic08:  Yeniden devam etse güzel olur da sanmıyorum bu saatten sonra grubun toplanabileceğini. Tabi toplansa güzel olur.  :ragecomic02: Yeniden kurulsa da güzel olur. :D Sayfaya yeniden baktım ve bir de ne göreyim yorumlar artmış. Hadi yeniden kuralım. Hep beraber oynayalım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ara sıra raidcall grubuna giriyorum da kimse yok.  :ragecomic04:  Ne güzel oyunlar oynayacağız demiştik. Ama herkes ayrıldı.  :ragecomic08:  Yeniden devam etse güzel olur da sanmıyorum bu saatten sonra grubun toplanabileceğini. Tabi toplansa güzel olur.  :ragecomic02: Yeniden kurulsa da güzel olur. :D

O dediğin biraz zor olur kardeş :D Ben mesela kendi grubumdan örnek veriyim sanal bi arkadaşlık yok hepimiz en az 7 - 8 senelik arkadaşız kimimiz çocukluk arkadaşı rahat bi 15 sene var :D  oynamadığımız oyun kalmadı 7 - 8 kişi Sro oynadık bıraktık Cabal oynadık bıraktık, vindictus oynadık bıraktık, Battle of the immortals oynadık bıraktık dragon nest oynadık bıraktık knight oynadık 4 kişi bıraktık :D En son Tera oynadık 5 kişi teker teker sıkıldık bıraktık :D Nereye elimizi attıysak kuruttuk oynayıp bıraktığımız adını hatırlamadığım daha tonla oyun var :D

Bu camiada süreklilik çok zor be kardeşim :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O dediğin biraz zor olur kardeş :D Ben mesela kendi grubumdan örnek veriyim sanal bi arkadaşlık yok hepimiz en az 7 - 8 senelik arkadaşız kimimiz çocukluk arkadaşı rahat bi 15 sene var :D  oynamadığımız oyun kalmadı 7 - 8 kişi Sro oynadık bıraktık Cabal oynadık bıraktık, vindictus oynadık bıraktık, Battle of the immortals oynadık bıraktık dragon nest oynadık bıraktık knight oynadık 4 kişi bıraktık :D En son Tera oynadık 5 kişi teker teker sıkıldık bıraktık :D Nereye elimizi attıysak kuruttuk oynayıp bıraktığımız adını hatırlamadığım daha tonla oyun var :D

Bu camiada süreklilik çok zor be kardeşim :D :D

Küçük bir hayaldi. O da paramparça oldu.  :crying1-onion-head-emoticon:  Dediğin doğru ben de genelde yakın arkadaşlarımla oyunlara başlarım. Sizin kadar olmasa da oyunlara başladık. Zaten forumda ki çoğu kişinin işi gücü var. Böyle bir şey olsaydı da düzenli olmayacaktır. Yine de gerçek olsaydı güzel olurdu.  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Knight'da Cz olayı beni bağladı oyuna ama Grafik olarak bakıldığında oyun vasatın altında bana göre Karakter dizaynı olsun Mobların dizaynı olsun en basitinden ölme şekilleri beni uyuz etmiştir oyunda birden kağıt gibi dümdüz olmaları falan Skill olayına hiç girmiyorum ama oyun kendini oynattırıyor sürekli aksiyon mevcut :D

Silkroad Online,

Cabal Online,

Vindictus Online,

Tera Online,

Ufak eksiklikler dışında grafik ve oynanma bakımından bunlar iyi oyunlar ama yeni veya yeniden başlamıyorsan :D :D

Güzel düşünmüşsün ama :D o bahsettiğin cz olayının keyfini grafikleri ileri düzeyde olan bi oyunda alamazsın :D mesela ben mage ptyle attığımız novalardan i5 işlemcili bir pc kasma yapabiliyordu aslında anlatmak istediğim şey tam olarak bu değil :D 9 sene oynadıktan sonra o oyuna laf ettirmem :D haklısın grafik olarak pek ileri seviyede değil ama şuan güncel olan uskoda nefes alan kalkan filan var :D silahlar yaşıyor yani utc itemleri diyorlar bunlara :D krowaz sheller filan çok canlı :D Tabi yine knight bu itemler için dünya gibi para istiyor :D sen yatırmasan bile anlamadan oyuna para basmış oluyorsun :D rpg oyunlarda en çok para yiyen knight ve metin2 :D metin2 mesela hiç oynamadım diyebilirim oldukça saçma :D kazık gibi karakterler :D o tarz grafik olucaksa knight da olmasın daha iyi kardeşim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

epeydir giremedim foruma :D

ben ark indiriyorum orjinal değil ama multi oynanıyor indirin arkadaşlar kendi kasabamızı kurar dinolarla düzleriz yolları :D

oyun çok zevkli skill sistemi felan var birsürü alet var rust gibi ama 1000 basar oyunun grafikleride mütiş ama tabi ona göre high grafikde iyi sistem istiyo ama açar sisteminiz 

biraz grafikleri yüksek tutmayalım yeter.

TürkAnime RPG House' ı yapalım :D çok eğleniriz güvenin bana lütfen arkadaşlar 10-20 kişi olursak inanamıycanız kadar tat alırız oyundan 

lütfen gelirseniz trollemeyin sonra sıkıntı büyük olabilir.

şu an iniyo oyun çok zevkli eğlenmek isteyenler gelsin :D

ben bu adresteki komutları yaptım: 

http://www.mpc-g.com/ark-survival-evolved/

oyun 1-2 saat te felan iniyo 

şuan ki eniyi survival oyun herkesle oynarım gençler ts var derseniz orayada gelirim eğlenelim yeter :D

burdaki video dan gördüm oyunu ilk kez çok güzel bi göz atmanızı tavsiye ederim video ya resifler çok gerçek çi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.