Jump to content

Türkanime.tv RPG severler kulübü

JenikVogll

Önerilen İletiler

türü kısıtlamayı pek düşünmüyoruz.

gelecek olan oyunlardan tartışarak seçmece yaparak karar vemeye çalışıyoz işde sizin karalarınız ve yorumlarınızda önemli :D

mesela gelecek olan H1Z1 i oynamayı düşünüyoruz bu aklımın bi köşesinde :good-job-onion-head-emoticon:

dar düşünmemek lağzım benim deyişimle "öğrendiğim bilgiler düşüncelerimi tazeler :D "(değiştirir)

bende lol oynuyorum ama SMİTE ' nin bi oynanış videosunu izledim beni lol ün 10 katı mutlu etti :D (bugün izledim de)

ayrıca lol eskidi artık çocuklar oynuyo gelen geçen küfür saçıyo böyle bir oyundan kim zevk alabilir ?

güzel fps oyunlar da var tabi ama güzel bir fps oynamak istiyorsanız planetside 2 oynayın derim ama çok zor bir oyun alışmak ve etkisağlamak zor çok oyuncuyla büyük etkiler yapabiliyosun

bu arada bir konuda daha tartışmamız lağzım oynadığımız oyunlarda birlik açıcaz ama ismi ne olucak ortak bir isim olsun daha iyi olur :hehe-onion-head-emoticon:

önerileri bekliyorum en çok beğenilen ismi seçicez :D uyku tutmadı gençler :hate-onion-head-emoticon:

Smite 10 katı mutlu ettiyse Blizzard'ın yeni oyunu olan Overwatch 100 kat mutlu eder birde ona bak derim. Forumda da paylaşılmıştı konusu yanlış hatırlamıyorsam ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 179
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkanime.tv RPG sevenler kulübü Evet başlıkta olduğu gibi konu gayet açık RPG oyunları seviyoruz ve türkanime de kulübümüz yok. Bizim de bir kulübümüz olsa, biz niye bir kulüp açımıyoruz, bizde niy

Benim beklediğim oyun şu :D http://www.no-mans-sky.com

ekle bendide ama yaş sınırı derken üstümü altımı. Minecraftın yaş ortalaması normalde 12 olduğundan bi şaşırdım :D

evet konuna baktım filmlik videosu beni bayağ sevindirdi. Blizzard'ın yeni oyunu da güzel lol eskidi zaten silerim son haftası sayılır :D

Smite de thor u gördünüzmü çekici nası savuruyodu mitolojik olduğu içinde etkilendim açıkcası :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi tam olarak hangi oyuna karar verildi... bir sürü oyun oynarız diyorsunuz kafam karıştı.. :)

sorun o zeten az kişi geldi sadece taslak oluşturduk :crying2-onion-head-emoticon: benim gördüğüm 2 kişi geldi ama tanışma kısmı iyi oldu sohbet güzeldi :hi-onion-head-emoticon:

bu gün daha fazla gelen olursa bişeyler seçebiliriz diye düşünüyorum katılımlarınız çok önemli :D

belirli bir saat yok kanala ,oyun oynarkende gelebilirsiniz illa bir şeyi beklemeyin :bleeding-onion-head-emoticon:

rpg deyince füze atar anladım :D:D

çok güldüm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Blade & Soul mmorpg türü oyundan uyarlama bir anime üzerinden merak edip oyununa bakiyim dedim. Ya böyle tatlı grafikleri olan oyunları gördümmü deli oluyorum ya karakter, efektler filan nekadar güzel ya ne de güzel uçuyooorr.. :wub:  Neyse ehem oyunla ilgili bilgisi olan varsa söylesin arkadaşlar zevkli midir oyunu? Aion tarzında sürekli görev mi yapıyoruz? ( Aion'da bazı görevleri tekde yapamıyorsun zor görevler bayıyor beni :) ) Eğer öyle ise hiç başlamıyacağım sorayım dedim. Bilmeyenler için bir gameplay videosu var onu koyuyorum ordan bakabilirsiniz oyuna :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Blade & Soul mmorpg türü oyundan uyarlama bir anime üzerinden merak edip oyununa bakiyim dedim. Ya böyle tatlı grafikleri olan oyunları gördümmü deli oluyorum ya karakter, efektler filan nekadar güzel ya ne de güzel uçuyooorr.. :wub:  Neyse ehem oyunla ilgili bilgisi olan varsa söylesin arkadaşlar zevkli midir oyunu? Aion tarzında sürekli görev mi yapıyoruz? ( Aion'da bazı görevleri tekde yapamıyorsun zor görevler bayıyor beni :) ) Eğer öyle ise hiç başlamıyacağım sorayım dedim. Bilmeyenler için bir gameplay videosu var onu koyuyorum ordan bakabilirsiniz oyuna :)

bildiğim kadarıyla blade and soul türkiye için açık değil ve sadece doğuda olduğunu duymuştum bi araştır ama türkiye ye gelirse oynaya biliriz

zamanında çok kişi övdü oyunu türkçe olsa tam olur :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.