Jump to content

Türkanime.tv RPG severler kulübü

JenikVogll

Önerilen İletiler

bildiğim kadarıyla blade and soul türkiye için açık değil ve sadece doğuda olduğunu duymuştum bi araştır ama türkiye ye gelirse oynaya biliriz

zamanında çok kişi övdü oyunu türkçe olsa tam olur :D

Araştırdım bile Türkiye'de yok Çin,Rusya ve Taiwan serverları var ücretsiz olarak oynayabileceğimiz. Aion'un yapımcısı NCsoft Avrupa ve Amerika serverlarını almış ama onlarıda oynayabilmek için parayla satın almak gerekiyor :) Ama enazından Türkiye'de bir forumu mevcut ama dil konusunu nasıl hallediyorlar bilmiyorum sanırım ingilizce dil seçeneği mevcut :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 179
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkanime.tv RPG sevenler kulübü Evet başlıkta olduğu gibi konu gayet açık RPG oyunları seviyoruz ve türkanime de kulübümüz yok. Bizim de bir kulübümüz olsa, biz niye bir kulüp açımıyoruz, bizde niy

Benim beklediğim oyun şu :D http://www.no-mans-sky.com

ekle bendide ama yaş sınırı derken üstümü altımı. Minecraftın yaş ortalaması normalde 12 olduğundan bi şaşırdım :D

overwatch çıkcak yakında o da sayılırsa bi de s4 league olursa beni de yaz :D

s4 gibi oyunlar sıf paraya dayalı o tür oyunlı hiç sevmiyorum :D ama grafikleri çok güzel s4 ün :D baktım güzel oyun muş. bakarız

neverwinter indi sayılır oynamak isteyen varsa gelsin takılırız :good-job-onion-head-emoticon: :angel1-onion-head-emoticon:

arkadaşlar raidcall e girin çıkmayın sisiznle ayanı oyunu oynayanlar olucaktır onlarla beraber oynarsınız yada bizimle sohbet edersiniz oynarken sıkılmazsınız :blocked-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

s4 gibi oyunlar sıf paraya dayalı o tür oyunlı hiç sevmiyorum :D ama grafikleri çok güzel s4 ün :D baktım güzel oyun muş. bakarız

neverwinter indi sayılır oynamak isteyen varsa gelsin takılırız :good-job-onion-head-emoticon: :angel1-onion-head-emoticon:

arkadaşlar raidcall e girin çıkmayın sisiznle ayanı oyunu oynayanlar olucaktır onlarla beraber oynarsınız yada bizimle sohbet edersiniz oynarken sıkılmazsınız :blocked-onion-head-emoticon:

s4 paraya dayalı bi oyun değil ya :D en azından gerçek paraya. grafikleri de cidden güzel :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eon sen EU'da mıydın? Hala oynuyor musun?

Beyler DN'e biraz bakındım da TR serveri hakkında şüphelerim var şimdi  :ph34r:

MaynGames ile gelecek ve şirket hakkında pek iyi düşünülmüyor. Oyunun ömrü az olur söylentisi var. Ayrıca şu an diğer sunucularda 7 sınıf ve 70 sınırı varken bize ilk sürümü (4 sınıf ve 40 sınır) ile gelecek gibi. Ne yapsak TR böyle çıkarsa birlikte EU başlasak mı?  B)

Bir de bende mikrofon yok şimdi Raid'i sadece klavyeyle kullanabiliyoruz değil mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eon sen EU'da mıydın? Hala oynuyor musun?

Beyler DN'e biraz bakındım da TR serveri hakkında şüphelerim var şimdi  :ph34r:

MaynGames ile gelecek ve şirket hakkında pek iyi düşünülmüyor. Oyunun ömrü az olur söylentisi var. Ayrıca şu an diğer sunucularda 7 sınıf ve 70 sınırı varken bize ilk sürümü (4 sınıf ve 40 sınır) ile gelecek gibi. Ne yapsak TR böyle çıkarsa birlikte EU başlasak mı?  B)

Bir de bende mikrofon yok şimdi Raid'i sadece klavyeyle kullanabiliyoruz değil mi?

olan bir oyuna başlıycaksak neverwinter daha iyi bence

mic ler o kadar pahalı değil :D

Benide alirmisiniz QwQ

raidcall kanalımıza herkes gelebilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.