Jump to content

Türkanime.tv RPG severler kulübü

JenikVogll

Önerilen İletiler

Katılıyorum beklediğim bir oyun tabii pc kaldırırsa :D Avrupa'ya gelişinin geç olacağı düşünülüyordu ama artan ilgiyi gören firma 2015 içinde oyunu getireceğini söylemiş. Yalnız büyük ihtimalle f2p olacak ve bu da oyunu batırabilir...

eh o konuda haklısın fp2 olmamalı diye düşünüyorum ama yinede söyle bir şey var oyun çok iyi ya :D ne diyeyim böyle oyunlarla gelsinler bize ayrıca TERA yı kaldıran her pc nin black deserti de kaldıracağını düşünüyorum :) black desertin ru serverinin eu dan önce çıkabileceği buna göre na ve eu da gelebileceğini açıkça söylediler zaten 2015 in sonrlarına doğru görürüz yada bns gibi senelerce bekleyip göremeyiz  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 179
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkanime.tv RPG sevenler kulübü Evet başlıkta olduğu gibi konu gayet açık RPG oyunları seviyoruz ve türkanime de kulübümüz yok. Bizim de bir kulübümüz olsa, biz niye bir kulüp açımıyoruz, bizde niy

Benim beklediğim oyun şu :D http://www.no-mans-sky.com

ekle bendide ama yaş sınırı derken üstümü altımı. Minecraftın yaş ortalaması normalde 12 olduğundan bi şaşırdım :D

sizin önerdiğiniz oyunları pc kaldırıcak gibi değil

benim pc planetside 2 den ötesini kaldırmıyo

bizimle planetside2 oynamk isterseniz https://www.facebook.com/Planetside2.Voltarextr?fref=ts bizim birliğimiz

eğlenmek isteyen zaferi arayan herkesi bekleriz :D

RPG ler ağırlık koymaya başladı haklısın bu da yeni pc ye para ayırmak gibi bir dert çıkarıyor :)) açıkçası Black Desert türü bir oyun için yeni bir pc gerekebilir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Bugün Mabinogi oyunun gameplay'ine bakıyım dedim youtube'a tıkladım ve how to get mabinogi girls diye video vardı onu açtım :D Adam oyunda kız tavlamayı anlatıyor. Gülmekten öldüm videoya almış müthiş birşey, özellikle videonun final kısmı bomba gülmekten gözümden yaş geldi :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.