Jump to content

Türkanime.tv RPG severler kulübü

JenikVogll

Önerilen İletiler

Beyler yarın yani bugün :D Çarşamba günü 

bi toplanalım klüp olarak klübümüz biraz aktip olsun yani gelin lütfen 

skype dan konuşalım ekleyin beni 

facebook:minatonamikaze1

biraz nasıl desem forumda varlığımızı gösterelim ya   ne söylemek istiyorsanız skype a gelin konuşalım 

18:00 gibi toplanabilirsek iyi olur ekleyin beni ben eklerim sizi çağrıya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 179
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkanime.tv RPG sevenler kulübü Evet başlıkta olduğu gibi konu gayet açık RPG oyunları seviyoruz ve türkanime de kulübümüz yok. Bizim de bir kulübümüz olsa, biz niye bir kulüp açımıyoruz, bizde niy

Benim beklediğim oyun şu :D http://www.no-mans-sky.com

ekle bendide ama yaş sınırı derken üstümü altımı. Minecraftın yaş ortalaması normalde 12 olduğundan bi şaşırdım :D

Beyler yarın yani bugün :D Çarşamba günü 

bi toplanalım klüp olarak klübümüz biraz aktip olsun yani gelin lütfen 

skype dan konuşalım ekleyin beni 

facebook:minatonamikaze1

biraz nasıl desem forumda varlığımızı gösterelim ya   ne söylemek istiyorsanız skype a gelin konuşalım 

18:00 gibi toplanabilirsek iyi olur ekleyin beni ben eklerim sizi çağrıya

3 kişiyiz bakalım artar ınş sayımız gittikçe

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ark steamden oynuyorum bir süredir, gelen giden olursa bir dürtü versin beni. Çok öyle büyütülecek deneyimim olmadı da, 15 level kadar kastım (inanın göründüğünden büyük bir rakam ^^). 1-2 Evcilleştirme deneyimim de oldu. Yardımcı olurum elimden geldiğince. Tek tabanca pek sağlıklı olmuyor oyunda ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeniden mi kuruluyor. Vatana millete hayırlı olsun. Eskiden ne güzeldi. Sayımız azdı ama güzel konuşurduk. Sonra grup dağıldı. Yeniden kuruluyorsa güzel olur. :D

Aynen bida kuruyoruz :D Burayı açan kişi afk galiba. Bizde kendi aramızda toplanalım dedik bakalım :D ne olucak

Ark steamden oynuyorum bir süredir, gelen giden olursa bir dürtü versin beni. Çok öyle büyütülecek deneyimim olmadı da, 15 level kadar kastım (inanın göründüğünden büyük bir rakam ^^). 1-2 Evcilleştirme deneyimim de oldu. Yardımcı olurum elimden geldiğince. Tek tabanca pek sağlıklı olmuyor oyunda ^^

İndirime girerse alırım bi ara şuanda çok pahalı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen Hem eğlence olur bizede ama oyuna toplatıda karar vericez :D

Yeniden mi kuruluyor. Vatana millete hayırlı olsun. Eskiden ne güzeldi. Sayımız azdı ama güzel konuşurduk. Sonra grup dağıldı. Yeniden kuruluyorsa güzel olur. :D

geçen kurduğumuzda ben pek aktif olamadım ama bu seferki tatile denk geliyo aktif olurum :D

Aynen bida kuruyoruz :D Burayı açan kişi afk galiba. Bizde kendi aramızda toplanalım dedik bakalım :D ne olucak

İndirime girerse alırım bi ara şuanda çok pahalı

Ben hallettim Gençler oyuna para vermenize gerek yok :D

http://www.mpc-g.com/ark-survival-evolved/

Burdan indirin ve talimatları sorunsuz yapın video da var kesinlikle çalışıyo :D Denedim :D

Lütfen bugün 18:00 da skype da toplanalım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen Hem eğlence olur bizede ama oyuna toplatıda karar vericez :D

geçen kurduğumuzda ben pek aktif olamadım ama bu seferki tatile denk geliyo aktif olurum :D

Ben hallettim Gençler oyuna para vermenize gerek yok :D

http://www.mpc-g.com/ark-survival-evolved/

Burdan indirin ve talimatları sorunsuz yapın video da var kesinlikle çalışıyo :D Denedim :D

Lütfen bugün 18:00 da skype da toplanalım :D

free ark mı buldun

ohaa çok iyi

[emoji106][emoji106][emoji106]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

free ark mı buldun

ohaa çok iyi

dün o kadar aradım çalışanını buldum ama alışamadım fps ye alışınca fare yavaş dönüyo gibi geliyo :D

Skype Grubumuz

skype:?chat&blob=3f-5IX-Owm45LcJoyZeu2xT4ZJHV63AFCV5Hu0ojd1Ah174FykKyRz0QgThMZdMKDAFqzggQV4V6Brs

Skype ı olanlara skype den arkadaşlık attım bakarsanız bi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dün o kadar aradım çalışanını buldum ama alışamadım fps ye alışınca fare yavaş dönüyo gibi geliyo :D

Skype Grubumuz

skype:?chat&blob=3f-5IX-Owm45LcJoyZeu2xT4ZJHV63AFCV5Hu0ojd1Ah174FykKyRz0QgThMZdMKDAFqzggQV4V6Brs

Skype ı olanlara skype den arkadaşlık attım bakarsanız bi :D

Yaptınmı en sonunda adamsın :D O nasıl skype grubudur öyle mübarek :D Ben hala yoldayım az kaldı inmeme.. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.