Jump to content

Türkanime.tv RPG severler kulübü

JenikVogll

Önerilen İletiler

Türkanime.tv RPG sevenler kulübü

Evet başlıkta olduğu gibi konu gayet açık RPG oyunları seviyoruz ve türkanime de kulübümüz yok. Bizim de bir kulübümüz olsa, biz niye bir kulüp açımıyoruz, bizde niye yok! Dedim ve açma kararı aldım kulüp etkinliği olarak topluca mmorpg oyunlara başlıyabilir oyunlarda klanlar kurabiliriz veya minecraft, dayZ gibi oyunlarda kendi serverimizi açıp rp yapabiliriz ileri skype grubundan frp bile yapabiliriz yapamıyacağımız şey var mı? Yok tabiki.

Fakat bunlar hep tek başına olmuyor tabikii oyüzden kayıt olmak isteyen varsa adını yazsın imza ayarlıyacağım yakında...

öncelikle söylemeliyim ki rp yapmak gerçekten ciddiyet gerektiriyor kendini bilmezin teki bütün olayı bozuyor oyüzden bir yaş sınırı koyma kararı aldım yaş sınırı 15 arkadaşlar her şeyden önce üye gerekli  o yüzden üye sayısı yeterince olduğunda etkinliklerimizi başlatıcağız.

Üyeler
Kurucu: JenikVogl

Samurai.turk
MadSlinger
Bexces
denizakkas13

Pac_DeWiL
Cувєя
Cold Dewil
モーセカーン

Recdo

.Lucifer.
Onlin3
Kaxell
MorriganWex
MetroFM

Grupça Archeage klanımız mevcut ferrian tarafındayız yalnız

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 179
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkanime.tv RPG sevenler kulübü Evet başlıkta olduğu gibi konu gayet açık RPG oyunları seviyoruz ve türkanime de kulübümüz yok. Bizim de bir kulübümüz olsa, biz niye bir kulüp açımıyoruz, bizde niy

Benim beklediğim oyun şu :D http://www.no-mans-sky.com

ekle bendide ama yaş sınırı derken üstümü altımı. Minecraftın yaş ortalaması normalde 12 olduğundan bi şaşırdım :D

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.