Jump to content

Türkanime.tv RPG severler kulübü

JenikVogll

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 179
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkanime.tv RPG sevenler kulübü Evet başlıkta olduğu gibi konu gayet açık RPG oyunları seviyoruz ve türkanime de kulübümüz yok. Bizim de bir kulübümüz olsa, biz niye bir kulüp açımıyoruz, bizde niy

Benim beklediğim oyun şu :D http://www.no-mans-sky.com

ekle bendide ama yaş sınırı derken üstümü altımı. Minecraftın yaş ortalaması normalde 12 olduğundan bi şaşırdım :D

• 1 ay sonra...

iletişim için RaidCall i kullana biliriz grup açtım ben ıd:10056909

gelen olursa beraber oynarız ne oyunu olusa artık :D

siz gelin oyuna da karar veririz :good-job-onion-head-emoticon:

raidcall i sadece oyun için kullanmak istemiyorum sohbet muhabbet de lağzım :D

edit:

Hangi oyunları oynamak istiyorsunuz belirtin tartışalım karar verelim :cheer2-onion-head-emoticon:

1 Aralık da raidcall de tartışalım isterseniz akşam 18:00' de , gelenlerle hem tanışmış oluruz.

Ben 17:00-21:00 arası online olucam.Önerileriniz üzerine kanalı düzenliycem.

bu adresten kayıt olabilirsiniz.

http://www.raidcall.com/user/signup

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Blade 9,Titan Savaşları,Wizard101,Aion gibi oyunları oynaya biliriz.

Bu arada raidcall açık lütfen gelin konuşalım ve karalarımızı verelim.

Yazın beni de :D bir önerim var çok ciddi oyuncular arıyorum o yüzden.11 Aralık'ta Kapalı betası (9 Aralığa kadar girip kayıt olursanız kapalı betaya girmeye hak kazanıyor aynı zamanda açık betada hediyeler kazanıyorsunuz) 18 Aralık'ta da açık betası var Dragon Nest Türkiye'nin,anime oyunudur çok ciddi refleks isteyen bir oyundur klan kuracaksak tam oyunudur bence hem yüksek mevkilere geliriz klanca hareket edersek oyundaki güç dengesi ve ticareti bile uzun süre elimizde tutabiliriz deneyelim derim :D

Dragon Nest resmi sitesi 

yazmışsın oyunada biraz baktım ama o grafikler oyundan soğuttu beni :( anime oyunu olbilir ama bu taş devri oyunu gibi hissettiriyo

tek sorunum grafik onu düzeltsinler denerim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazın beni de :D bir önerim var çok ciddi oyuncular arıyorum o yüzden.11 Aralık'ta Kapalı betası (9 Aralığa kadar girip kayıt olursanız kapalı betaya girmeye hak kazanıyor aynı zamanda açık betada hediyeler kazanıyorsunuz) 18 Aralık'ta da açık betası var Dragon Nest Türkiye'nin,anime oyunudur çok ciddi refleks isteyen bir oyundur klan kuracaksak tam oyunudur bence hem yüksek mevkilere geliriz klanca hareket edersek oyundaki güç dengesi ve ticareti bile uzun süre elimizde tutabiliriz deneyelim derim :D

Dragon Nest resmi sitesi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence Newerwinter gibi bir oyun daha iyi olur.

raidcall a gelin artık ya bekliyom.sizi raidcall a çağarmamın sebebi bir karar vemek  ortak bir oyun seçelim ve onu oynayalım yada bir kaç tane herneyse bağzı kararlar alalım :D

Neverwinter'de 41 levelim arkadaşa verdim kassın diye bir hafta yoktum,skilleri değiştirmiş mahvetmiş karakteri ayrıca para yatırmadan pek bir zevk alınmayan bir oyun grafiklere ve mekaniklere laf etmiyorum ama paran yoksa nankör bir oyun oluyor emeğin karşılığını alamıyorsun.Dragon Nest'e gelirsek bence oynamadan karar verme müthiş zevkli oyun ve grafiklerde gayet şahane çünkü yeni bir oyun değil senelerdir oynanan bir MMORPG sadece Türkçeleştirilmiş Türkiye serveri açılacak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.