Jump to content

Türkanime.tv RPG severler kulübü

JenikVogll

Önerilen İletiler

Beni de yazarsan sevinirim hocam :)

Dragon Nest, yeni açılacak bir oyunsa, girip topluca deneyelim derim. Rekabet ortamı olur, zirveye ulaşma şansımız olur. Sıkıntı çekmeyiz fazla.

Bunun dışında, benim uzun zamandır takipte olduğum ve beklediğim Kingdom Online var, Knight'ın yeni versiyonu gibi bir şey. Alfa testinde oynadım, muazzam bir oyun, oynadıkça sarıyor insanı ancak tek başına bir yerlere gelebilme şansınız olmuyor pek. Topluca oynayacak olursak, hem fazlasıyla zevk alırız hemde kolayca rekabete girebiliriz oyunda ki diğer loncalarla.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 179
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkanime.tv RPG sevenler kulübü Evet başlıkta olduğu gibi konu gayet açık RPG oyunları seviyoruz ve türkanime de kulübümüz yok. Bizim de bir kulübümüz olsa, biz niye bir kulüp açımıyoruz, bizde niy

Benim beklediğim oyun şu :D http://www.no-mans-sky.com

ekle bendide ama yaş sınırı derken üstümü altımı. Minecraftın yaş ortalaması normalde 12 olduğundan bi şaşırdım :D

tamam olur oynarız. ben üyelik aldım.neverwinter i de yan oyun olarak oynarız.

neverwinter i iyi oynayabiliriz grupça oyun efektleri çok güzel :D

ben berseker olucam :D oyunu beraber oynarsak güzel bir klan yapabiliriz bence.

tüm classları denemedim ama çok farklı classlar var ve istersen büyücüyü çevik yapıp hızlı kaçarak damage atabiliyorsun ama tabi damagen az oluyor ona göre,bunun gibi kombinasyonlar yapabiliyorsun oyunda.Zevkli ama parayla güçleniyorsun  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beraber kasılırız oyunda çok daha hızlı gelişe biliriz bence öncüler destekler falan filan olamaz mı oyunu daha önce oynamadım pekde fikrim yok :D

oyun insin bakıcam :D oyunda etkinlikler felan vardı bi videoda 5 kişili bizde öyle yapabiliriz etkinlikleri log horizondaki akınlar gibi eğlenceli olur bence :D

sizce nasıl ?

Byperest sen bi raidcall kanalına gelsene konuşalım biraz

Benide yazabilirsin 

(Archeage'de güzel bir oyun )

archeage güzel oyunda paralı ücretsiz oyunun keyfi daha güzel oluyo :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raidcall de bugün gelen arkadaşlarla tanışdık ilk gelenlere yetkiler verdik sizinde gelmenizi istiyorum her gün oyun oynayabiliriz.(hergün girmeye çalışıcam)

neverwinter yarına yüklenir biz oynamaya başlıycaz sizde katılabilirsiniz.(istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz bir sürü odamız var :D)

Maksat oyun oynarken canımız sıkılmasın birlikte oynayıp tadını çıkartalım :D

Sohbet etmek için gelen arkadaşlarada yerimiz var.

Dragon nest'i de oynamayı düşünüyoruz türk serveri yeni açılıcak bir yer yapabiliriz oyunda erken davranmak ilginç olucak. sizde bize katılın

Yazın beni de :D bir önerim var çok ciddi oyuncular arıyorum o yüzden.11 Aralık'ta Kapalı betası (9 Aralığa kadar girip kayıt olursanız kapalı betaya girmeye hak kazanıyor aynı zamanda açık betada hediyeler kazanıyorsunuz) 18 Aralık'ta da açık betası var Dragon Nest Türkiye'nin,anime oyunudur çok ciddi refleks isteyen bir oyundur klan kuracaksak tam oyunudur bence hem yüksek mevkilere geliriz klanca hareket edersek oyundaki güç dengesi ve ticareti bile uzun süre elimizde tutabiliriz deneyelim derim :D

Dragon Nest resmi sitesi 

11 aralıkta giricez bakalım yer edine biliriz umarım "ne kadar çok kişi o kadar eğlence :D"

her keze iyi geceler :falling-asleep-onion-head-emoti

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyun Türünü kısıtlamak yerine her türlü oyunu oynayalım derim ben silah oyunlarından tut lole kadar her türlü oyunda grup şeklinde oynarız tabi lol biraz zor olur 5 kişi oynancağı için :D

türü kısıtlamayı pek düşünmüyoruz.

gelecek olan oyunlardan tartışarak seçmece yaparak karar vemeye çalışıyoz işde sizin karalarınız ve yorumlarınızda önemli :D

mesela gelecek olan H1Z1 i oynamayı düşünüyoruz bu aklımın bi köşesinde :good-job-onion-head-emoticon:

dar düşünmemek lağzım benim deyişimle "öğrendiğim bilgiler düşüncelerimi tazeler :D "(değiştirir)

bende lol oynuyorum ama SMİTE ' nin bi oynanış videosunu izledim beni lol ün 10 katı mutlu etti :D (bugün izledim de)

ayrıca lol eskidi artık çocuklar oynuyo gelen geçen küfür saçıyo böyle bir oyundan kim zevk alabilir ?

güzel fps oyunlar da var tabi ama güzel bir fps oynamak istiyorsanız planetside 2 oynayın derim ama çok zor bir oyun alışmak ve etkisağlamak zor çok oyuncuyla büyük etkiler yapabiliyosun

bu arada bir konuda daha tartışmamız lağzım oynadığımız oyunlarda birlik açıcaz ama ismi ne olucak ortak bir isim olsun daha iyi olur :hehe-onion-head-emoticon:

önerileri bekliyorum en çok beğenilen ismi seçicez :D uyku tutmadı gençler :hate-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.