Jump to content

Türkanime.tv RPG severler kulübü

JenikVogll

Önerilen İletiler

Selamlar, halen aktif bir durumdaysanız ve yeni bir oyun arayışınız varsa Linage 2 oyununu private serverlerden oynaya biliriz.

Geçmişte oynadığım ve bir ekip olursa tadından yenmez diye düşündüğüm bir oyun. Ancak böyle size yol gösteririm her türlü önderlik ederim gibi bir bilgim yok oyunla alakalı. Beraber öğrenir oynarız. Bahsettiğiniz oyunları pek beğenen biri olmadığım için sizlere bu oyunu öneriyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 179
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkanime.tv RPG sevenler kulübü Evet başlıkta olduğu gibi konu gayet açık RPG oyunları seviyoruz ve türkanime de kulübümüz yok. Bizim de bir kulübümüz olsa, biz niye bir kulüp açımıyoruz, bizde niy

Benim beklediğim oyun şu :D http://www.no-mans-sky.com

ekle bendide ama yaş sınırı derken üstümü altımı. Minecraftın yaş ortalaması normalde 12 olduğundan bi şaşırdım :D

na pıyorsunuz hala dragon nest vb. oyuna girelim diyenleriniz var mı ve raid call e ne oldu kimse girmiyor

ts3 adresi açmıştınız adresi  neydi onun ?

epeydir yazı yazmadım foruma :D

Beyler artık tatilde geldi sayılır ben şöyle bi isimleri alıyım sıradan

ben takilcam  fps rpg benle beraber takılıp eğlanmek isteyenleri beklerim eski raidcall adresim geçerlidir :D

mikrofonunuz olursa iyi olur olmasada olur. Beklerim gelen gelsin yada özel mesaj atın uygun bizamanda beraber girer eğleniriz :D

eğlencenin tersi düzü olmaz sadece eğlanmek veya kafadağıtmaya gelin sıkmayın beni :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

na pıyorsunuz hala dragon nest vb. oyuna girelim diyenleriniz var mı ve raid call e ne oldu kimse girmiyor

ts3 adresi açmıştınız adresi  neydi onun ?

epeydir yazı yazmadım foruma :D

Beyler artık tatilde geldi sayılır ben şöyle bi isimleri alıyım sıradan

ben takilcam  fps rpg benle beraber takılıp eğlanmek isteyenleri beklerim eski raidcall adresim geçerlidir :D

mikrofonunuz olursa iyi olur olmasada olur. Beklerim gelen gelsin yada özel mesaj atın uygun bizamanda beraber girer eğleniriz :D

eğlencenin tersi düzü olmaz sadece eğlanmek veya kafadağıtmaya gelin sıkmayın beni :D

planetside oynuyormusunuz hala ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

planetside oynuyormusunuz hala ?

tabiki oynuyoruz birlik kapanmadı :D

https://www.facebook.com/Planetside2.Voltarextr

burdan ulaşa bilirsin sorunla karşılaşırsan yardımcı olurum

Dragon Nest ingilizcesinde olan var mı? Bana türkçesi biraz fazla geride gözüktüğü için ingilizcesinden başlamıştım.

ben türkçesine yeni başladım bakıyorum ilginç oyun :D 16lwl oldum pek kötü değil ama çok iyi de değil ama tek sıkıcı oluyor

oyundaki adım MetroFM atlas sunucusundayım :D gelenlerle beraber takılırız

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

tabiki oynuyoruz birlik kapanmadı :D

https://www.facebook.com/Planetside2.Voltarextr

burdan ulaşa bilirsin sorunla karşılaşırsan yardımcı olurum

ben türkçesine yeni başladım bakıyorum ilginç oyun :D 16lwl oldum pek kötü değil ama çok iyi de değil ama tek sıkıcı oluyor

oyundaki adım MetroFM atlas sunucusundayım :D gelenlerle beraber takılırız

Sea : 50 lv Saint , 50 Lv Barbarian kastım bıraktım,

sonra EU başladım 19 lv Engineer kastım arklar türkçe oynuyormuş TR ye geçtim onda 20 küsür lv Alchemist kastım oyunu toptan bıraktık tek kasılmıyor bi zevki olmuyor oyun Party üzerine yani kafa dengi bikaç arkadaş olcak herkez birbirini destekleyen bi sup bi ana karakter olmak üzere 2 karaker yapcak son lv biraz zahmetli aynı şeyleri yapmak çok sıkıcı :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.