Jump to content

Kore Dizisinde Shingeki no Kyojin Göndermesi


Skadi
 Share

Recommended Posts

Surplus Princess İsimli Kore Dizisinde Shingeki no Kyojin Göndermesi

 

kore-dizisinde-shingeki-no-kyojin-gonder

Hayranlarını, animesinin yakın zamanda açıklanan ikinci sezonu haberiyle sevince boğan Shingeki no Kyojin’in popülaritesi her geçen gün artıyor ve seriye yönelik haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Hal böyle olunca da farklı yapımlarda Shingeki no Kyojin ile karşılaşmak beklenmedik olmaktan çıkıyor. Örneğin shoujo manga Watashi ga Moteta Dousunda’nın 6. bölümündei okul festivali için bir cosplay kafe hazırlıyor ve karakterlerden ikisi etkinliğe Shingeki no Kyojin’den çıkmış kostümlerle katılıyorlar.

kore-dizisinde-shingeki-no-kyojin-gonder

kore-dizisinde-shingeki-no-kyojin-gonder

 

İşte bahsedilen shoujo mangada seriden izler gördükten sonra yeni başlamış romantik-komedi/fantastik türlerini barındıran The Surplus Princess (The Idle Mermaid – The Mermaid) isimli Kore yapımı bir dizinin 7 Ağustos’ta yayımlanmış ilk bölümünde Shingeki no Kyojin’e yönelik bir göndermeye şahit oluyoruz.

 

Videoda şirket başkanları hakkında konuşan iki şirket elemanının şefleri tarafından uyarılışına tanık oluyoruz; ancak bu uyarılma anı çok tanıdık geliyor, özellikle sahne sırasında arkaplanda dinlediğimiz melodiye Shingeki no Kyojin severlerinin kulaklarının fazlasıyla aşina olduğunu biliyoruz.

Shingeki no Kyojin takipçileri olarak siz dizinin yaptığı bu göndermeyi nasıl buldunuz?

 

Kaynak:AnimeFantastica

Link to post
Share on other sites

  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Surplus Princess İsimli Kore Dizisinde Shingeki no Kyojin Göndermesi   Hayranlarını, animesinin yakın zamanda açıklanan ikinci sezonu haberiyle sevince boğan Shingeki no Kyojin’in popülaritesi her

Süper yaa :P Bayıldım şmdi Kore Dizilerine başlayabilirim :D (Zaten başlamıştım :P 4 yıl mı oldu 6 yıl mı? :D hatırlamıom bilee XD ama animeye başlayalı 6 yok 7 onuda mı hatırlamıom yaw!)

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.