Jump to content

Hayatımsın (Baka to Test Fan-Fiction)

shouko

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Bu benim animeyle ilgili ilk ficim oluyor. Bunun harincinde bir oyun fici yazmıştım ama o animeden sayılmadığı için bu bir ilk. Baka to Test animesinde en sevdiğim çift olan Yuuji

Cok iyi gidiyosun. Tebrikler.

Çok güzel olmuuş. Devam et devam et lütfen *-*

• 9 ay sonra...

bence akihisa himeji minami 3 lüsü için aşk üçgeni kur :D yazında hoş devamını bekliyoruz.

Hehe, yeni bir hayran kurgu hazırlamaya kalkışırsam bunu düşüneceğim. ^^ Beğendiğin içinde teşekkür ederim. :) Genelde kız okurlarım var. Erkek bir okurumun olmasıda beni çok mutlu etti. :)

Eline sağlık, bayağı emek etmişsin, güzel olmuştur. :)

"Olmuştur" derken okumadın mı? Ah, bence okuduktan sonra yorum atsaydın daha iyi olurdu. :) Bence bir denemelisin. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu zaten aşk fflerinden hiç hoşlanmam saçma bulurum ama yazım tarzın güzel ^-^

Çok teşekkür ederim. ^^ Hangi türleri okumaktan hoşlanırsınız peki? Görüşünüzü söylerseniz sevinirim. Sonuçta bir yazarım ve okurlarımın görüşleri benim için önemlidir. :)

Fark edeceğini düşünmemiştim :(

Okuyacağım ama söz.

Ah, öyle mi oldu? ^^" Sorun değil. Yorum atman bile yeterli kendini okumak için zorlamana gerek yok. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim. ^^ Hangi türleri okumaktan hoşlanırsınız peki? Görüşünüzü söylerseniz sevinirim. Sonuçta bir yazarım ve okurlarımın görüşleri benim için önemlidir. :)

Emir veriyormuş gibi anlama lütfen ^-^

savaş, çatışma vs. vs.

zaten böyle bir ff çıkarmayı düşünüyorum :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.