Jump to content

Merhaba !

MorriganVEX

Önerilen İletiler

1. Hoş geldin umarım burayı seversin 2.si card fight vanguardı cevirirmisin benim bilgisayarım coktu suan tablleten yaziyorum zaten benimde ingilizcem iyidir ama tabletten ceviri yapmak yapsam bile upload etmek imkansiz saolsunlar mesaj attığım hiç bir cevirmen beni takmıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. Hoş geldin umarım burayı seversin 2.si card fight vanguardı cevirirmisin benim bilgisayarım coktu suan tablleten yaziyorum zaten benimde ingilizcem iyidir ama tabletten ceviri yapmak yapsam bile upload etmek imkansiz saolsunlar mesaj attığım hiç bir cevirmen beni takmıyor

Hoşbulduk Chaimera. Benim bilgisayarımın çöktüğü zamanları hatırladım da, içinde bulunduğun durumu anlıyorum.

EQOpaz.jpg

Card Fight Vanguard adı da ilgimi çekti , bayağı zevkli duruyor şimdiden, bakarım hemen.

PS: Sende altyazı dosyaları halihazırda var mı? Varsa atarsan daha hızlı olur bu iş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk Chaimera. Benim bilgisayarımın çöktüğü zamanları hatırladım da, içinde bulunduğun durumu anlıyorum.

EQOpaz.jpg

Card Fight Vanguard adı da ilgimi çekti , bayağı zevkli duruyor şimdiden, bakarım hemen.

PS: Sende altyazı dosyaları halihazırda var mı? Varsa atarsan daha hızlı olur bu iş.

Yarin beraber buluruz onu. Ama ondan once benim bitmemis cevirilerim var eren atarlanmadan onu cevirmek lazim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabii, ben de yardım ederim sana.

Bu arada Card Fight Vanguard'ın ilk bölümünü izledim.

Riiiiiiiiiiiiide Vanguard! BLASTER BLAAAAAAAAADE !

Tabii, ben de yardım ederim sana.

Bu arada Card Fight Vanguard'ın ilk bölümünü izledim.

Riiiiiiiiiiiiide Vanguard! BLASTER BLAAAAAAAAADE !

Beyefendiciğim sizi http://forum.turkanime.tv/topic/3018-muhabbet-mekan%C4%B1/ konuya bekliyoruz. Özellikle sabahlayacağını tahmin ettiğimden gececi teami toplar muhabbet ederiz. (Gel de  sana küfredeyim benden habersiz nasıl yeni animeye başlarsın diye...) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyefendiciğim sizi http://forum.turkanime.tv/topic/3018-muhabbet-mekan%C4%B1/ konuya bekliyoruz. Özellikle sabahlayacağını tahmin ettiğimden gececi teami toplar muhabbet ederiz. (Gel de  sana küfredeyim benden habersiz nasıl yeni animeye başlarsın diye...) 

Başlarsın mı?  :D  Bitti bile :P

Şaka şaka; 167 bölümü varmış, gece gündüz izlemeden hayatta bitmez.  =T.T=

Yarın beraber izleriz ama 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başlarsın mı?  :D  Bitti bile :P

Şaka şaka; 167 bölümü varmış, gece gündüz izlemeden hayatta bitmez.  =T.T=

Yarın beraber izleriz ama 

u r dead. 

izlemem ben. yanıma guilty crownun hdsini getiriyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.