Jump to content

Oyunlarda Ölen Karakterler [Spoiler içerir]

Cувєя efsanedir. :)

Önerilen İletiler

Oyunda Bir Karakter Görürüz Bazen Bu karaktere Bağlanırız ve bazılarını hiç beklenmedik şekilde kaybederiz... 

Half Life 2 Episode 2 : Eli Vance 
Half Life 2 Episode 2 nin sonunda açılan Portalı kapattıktan sonra kuzeye doğru yol alacaktık fakat beklenmedik şekilde advisor adlı 2 yaratık geldi ve eli vance yi öldürdü son anda Dog  geldi ve bizi kurtardı orada oyun bitti ozamandan beri heyecanla half life 3 ü bekliyoruz.
pv8Lma.jpg

Mafia 2 : Joe

Kısaca anlatacağım bize yardıma gelen joe ile birlikte adamları öldürdükten sonra arabaya biniyoruz ve leo galante diyorki Joe Bizim Anlaşmamızda yoktu diyor ve Joe yi başka bir yere götürüyor o zamandan beri Mafia 3 ü bekliyoruz ve joenin ölüp ölmediği belli değil hala...
8m2Jgn.jpg

Modern Warfare 2: Ghost 
Makarov'un Evine Yaptığımız Baskından Sonra Biz yani Gary Roach Sanderson yaralanmıştık Ghost Bizi Sürüklüyord 
Bir Helikopter geldi ve içinden shepherd çıktı bizi uçağa taşıdı fakat beklenmedik bir şekilde bizi ve ghostu vurdu sonrada bizi ateşe verdiler. 

lBrVrQ.jpg

Modern Warfare 3:Soap Mactavish
MW1 Den beri olan karakterimiz MW3 Te Blood Brothers adlı bölümde sniperlik yaptığımız yerde bomba olması sonucu soap ağır yaralanıyor ve onu kurtaramıyoruz .

5pmBVD.png

Red Dead Redemption: John Marston
Oyun Boyunca Yönettiğimiz Karakteri Oyunun sonunda kaybediyorduk.
LdgLZa.jpg

Assassin's Creed 3 : Desmond Miles
Asassin's Creed in başından beri yönettiğimiz karakterimiz ac 3 te final de ölüyordu ac4 tede desmondu göremeyince kesin karar vermiştik.
AZ6pnr.jpg

Grand Theft Auto V : Trevor veya Michael veya Deadwish
Gta 5 in artık sonlarına doğru ajanlar kapımıza dayanıyor ve bizden şunu istiyor ya Michael yada Trevor telefonda seçeneklerde 3 şık vardı 1. Michael 2. Trevor 3.Hiçbiri ölmesin (Ben Olsam 3. seçerdim)
Y3WAgD.jpg

Gta 4 : Roman Bellic veya Kız Arkadaşın
Gta 4 de sonlara doğru size 2 seçenek sunuluyor ya Dimitri ile anlaşma yada intikam
Eğer anlaşmayı seçersen Roman Ölüyor eğer intikamı seçersen kız arkadaşın ölüyor.

vY8qaR.jpg

Wolfenstein 3D: Adolf Hitler 
...
5pmB5D.jpg

Max Payne 2: Mona Sax
Max Payne çok kişiyi kaybetti eşini kızını ve şimdi bir daha sevdiği bir kadın oyunda bize bazı yerlerde yardım eden ve sevilen karakter mona sax oyunun sonunda çatışmada hayatını kaybediyor !
Pv6gX7.jpg

MK9 : Sub Zero
Scorpion sub zeronun eşini öldürmesi düşüncesiyle ona saldırır ve sub zero dan geriye sadece kafatası kalır...

rY87Wz.jpg

Saints Row The Third : Johny Gat
Oyunun 2. bölümünde bizim için kendini feda etti 4. oyunda geri geldi orası ayrı mesele  :D 
Jdk14q.png

Prototype 2: Alex Mercer
İlk Oyunda bizzat yönetiğimiz karakteri 2. oyunda james heller olarak öldürüyoruz.
d4Zp0L.png

MW1 : Gas
Zahkaev Oyun sonunda gas ı öldürüyor 

jz1Z1J.jpg

Left 4 Dead 2 The Sacrifice DLC: Bill
Left 4 Dead 2 nin The Sacrifice adlı bir Dlc de oyundaki ilk karakterleri yönetiyor ve billi kaybediyoruz.

V2vARr.png

COD BO: Reznov
Aşırı Karışık bir hikaye nasıl anlatacağımı bilmiyorum şimdi biz hapisanden kaçma bölümünde biz trenden atlarken kurtuluyorduk ve reznov gidiyordu biz oyun boyunca reznov yanımızda diye hayal ediyorduk aslında reznov ölmüş 
bizede işkence çektirmelerinin sebebi bizi bu yanlış anlaşılmadan kurtarmakmış.

JdnXMo.png

Far Cry 3: Jason veya Citra
Oyunun sonunda 2 seçenek vardı biri arkadaşlarını kurtarmak biri de citraya katılmak.

Eğer arkadaşlarını kurtarırsan citra ölüyordu citraya katılırsan  arkadaşlarımızı öldürüyor ve Citra'yı hamile bırakıyoruz ve citra bizi bıçakla öldürüyor.

jzVLMr.jpg

MW3: Yuri
MW3'te Yeni bir karakter katılmıştı Yuri çoğu bölümde bu karakteri yönetiyorduk oyun sonunda cpt price ile makarov dövüşürken yuri makarova ateş etti fakat makarov onu vurdu.

nYLk0V.jpg

Metal Gear Solid 3: Boss
Oyunda Ülkesi için öldürülen boss karakteri.

72MY3Y.jpg

Call Of Duty: Ghost: Elias
Buda oyunun bir bölümünde (hangi bölüm hatırlamıyorum) Rorke tarafından öldürülen yönettiğimiz karakterin babası.

JdnXbQ.jpg

Batman Arkham City: Joker
Oyunun sonunda Joker Adlı karakteri öldürüyoruz tamam kötü bir karakter ama seveni vardır elbet.
4YbDvG.jpg

Far Cry 3: Grant
İlk bölümde kaçtıktan sonra yokuş başında vaas bizi yakalıyor ve abimizi vuruyordu ondan sonra bayır aşşağı koşmaya başlıyorduk.
72Mg2N.jpg

Metro Last Light:Artyom
Yönettiğimiz karakter artyom son bölümde nazilerle yaptığı savaşta metro patlıyor ve ölüyordu (Ben Kötü bitişte oynadım )
EQ58Ez.jpg

Fallout 3: Babamız
Fallout 3 te babamızı bulduktan sonra su arıtma tesisine götürüyorduk orada yeni proje üzerinde çalışıyorlardı orayı askerler bastı ve babası o kapsüle ve içindekilere zehir saldı kendiside öldü...

rYZMda.jpg

Bioshock İnfinite: Booker
Gerçekten aşırı karmaşık bir hikaye fakat anlatacağım şimdi Comstock sahte Messiah olduğunu biliyoruz biz booker aslında comstock'uz (diğer boyutlarda) ve Elizabeth bizim Kızımız Comstock yapılan çalışmalarda kısır kalıyor ve boyutlar arası kapı açıp Elizabeth çalıyor boyut kapanırken elizabeth serçe parmağını sıkıştırıyor ve kopuyor oyun sonunda bizi boğuyor böylece tüm comstocklar yok oluyor onlar yok olduğu içinde Elizabeth artık olmuyor çünkü booker de ölüyor.
5pM7o5.jpg

Duke Nukem Forever: Duke Nukem
Duke Nukem oyunun sonunda Cycloid Emperor la savaştıktan sonra uçaklar geliyor ve generali tutuyoruz tam kurtulduk derken baraj patlıyor ve bir ekran geliyor oradada Nukem,Duke Status:K.İ.A (Aksiyon Sırasında Öldürüldü ) yazıyor fakat duke nukem ölmedim daha fazlası için geri geliyorum diyor orası daha  ayrı bir konu.

6Y5PQl.jpg

Mass Effect 3: Shepherd
Mass Effect 1 den beri yönettiğimiz karakter 3. oyunda ölüyor.
M9LpE9.jpg

Fear 3: Paxton Fettel
Oyun başından beri gördüğümüz karakteri bir ara sahnede öldürüyoruz.
kZnBk9.jpg

L.A Noire: Cole
Son Bölümde bu adamıda kaybediyoruz.
0bmnkR.jpg

Wolfenstein The New Order : B.J Blazkowicz (2 Bitişi var )
2. Bitiştede B.J Blazkowicz Ölüyor fazla ayrıntı vermeyeceğim.
AZ576r.jpg

The Walking Dead: Lee
Kolunu kaybetmişti sanırım zombi oldu episode 5 te oynamadığım için birşey diyemeyeceğim.Gbozkr.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel paylaşım olmuş ^_^

PS: DC Universe Online'nın Trailerda Batman,Wonderwoman ve Superman'in ölüm sahneleri var :mellow:

Birde Warcraft Frozen Throneda Arthas'ın babasını öldürmesi ile Azsharanın ölümleri...Ahhh ahh o cinematic'i unutamicam  :unsure: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Jokeri öldüren batmani öldürüp cehenemde gebertip gitiği yerde geberdip yok ederdim lan allahın küçük memelisi jokeri öldürüyo joker albert ainstein in gelecekteki halidir lan batman cücük tür Jokeri nasıl öldürürler zaten ! !   -_-  -_-  -_-  -_-  -_-  -_-

Düzenlenme: Leffwn tarafından
Büyük harf ile yazmayınız.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.