Jump to content

Kiseijuu - Parazit

jans09

Önerilen İletiler

2014 sonbahar animelerinden biri olan ve neredeyse tüm dünya tarafından merakla beklenen; 

Manga; 

tumblr_m5z2aqCqNl1qfbpvro1_500.jpg

tumblr_m5z2aqCqNl1qfbpvro2_1280.jpg

Anime;

10583929_928029957212658_354943848424372

Kiseijuu / Parasyte / Parazit

Sessizlik ve karanlığın içinden geldiler. Gökten yeryüzüne indiler ve insan etine açtılar. Onlar her yerdeler. Onlar insanlığı istila etmek ve hükmetmek için uzaylılar tarafından yapılarak dünyaya gönderilmiş olan parazitler... Kurbanlarının vücutlarına yerleşiyor ve tehditkar bir şekle bürünerek onları ele geçiriyorlar: bu dev dişli bir canavar da olabilir, kanatlı bir zebani de... Ama asıl seçtikleri insanların yüzleri; çünkü saklanabiliyorlar...

Kim normal bir lise öğrencisinin böyle bir sırrı olduğunu anlayabilirdi ki; bedeninin derinliklerinde saklanırlarsa? Shinji tüm bedenini kaplamış ve kontrol etmeye çalışan uzaylı parazit ile çatışmaya devam ederken, insanlığı tehdit eden bu durum için herkesi uyarmanın bir yolunu bulabilecek midir?

anime trailer;

movie trailer;

Anime opening (Türkçe)

Kaynak;

http://vk.com/kiseijuu

http://www.mangahere.co/manga/kiseijuu/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonbahar serilerinden merakla beklediklerimden biri de bu anime :)

Animenin konusu bana Gokukoku no Byrnhildr animesini anımsattı, ikisinde de uzaylilarin dunyaya hukmu soz konusu birinde insanlarin yuzlerine giriyorlar diğerinde ise kızların biyolojisine drasil yerleştirip büyücüler ediyorlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bunu bu konuyu paylaşan çevirmene söylemen çok manidar bir davranış... "Uzak dur bu benim" diyorsun ha?! :P

Yok ya öyle değil alışığım normal bir şey isteyen istediğini çevirir de burada dedim sadece :D

Sağ olsunlar zaten çevireceğimi söyleyince seriyi "Neler çevirebilirim bu sezon?" listesinden kaldıranlar da oldu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.