Jump to content

Kiseijuu - Parazit

jans09

Önerilen İletiler

tartışmayın beraber çevirirsiniz çabuk biter  güzel animeye benziyo

are you sure  arkadaşım hybird child animeside çıkacakmış onuda sen   çevirirsin  :D

Tarıştığımızı da nereden çıkardın tartışma falan yok :D

Tavsiye için de teşekkürler zaten bir bölüm bir şey ova galiba.

Ama Kiseijuu dan vazgeçmeye hiç niyetim yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ana karakter mangasından farklı görünüyor ya, biraz daha nasıl desem 'nerd' gibi. :D Bide gözlük falan eklemişler zaten az olan karizmasını animede yarıya indirmişler :D

Neyse gene beklentilerim büyük bu animeden :D 

Aslında bu konu ilgili forum ve sitelerde çok fazla tartışmaya sebep olmuş durumda. kimisi gözlüklü daha gizemli ve mistik olacağını, kimisi mangaya bire bire bağlı olma zorunluluğu olmadığını söylemiş.. ama manga takipçileri açısından ciddi eleştiriler de almış.. temennim güzel grafik çizim ve efektlerle bizlerle buluşması :)

tartışmayın beraber çevirirsiniz çabuk biter  güzel animeye benziyo

are you sure  arkadaşım hybird child animeside çıkacakmış onuda sen   çevirirsin  :D

yok yok tartışma yok.. sonuçta çevrilerek izleyicilere sunulacak ya :) önemli olan da bu..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarıştığımızı da nereden çıkardın tartışma falan yok :D

Tavsiye için de teşekkürler zaten bir bölüm bir şey ova galiba.

Ama Kiseijuu dan vazgeçmeye hiç niyetim yok :D

tabiiki tartışmadığınızı biliyorum  :D böyle havesli çevirmen arkadaşlarımı görünce mutlu oldum sayenizde  güzel animeleri izleme imkanı buluyoruz sadece takılıyorum ;)bakalım  kim kazanacak :confused-onion-head-emoticon: kim çevirse çevirsin biz anime izleyici arkadaşların kazanacağı kesin :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tabiiki tartışmadığınızı biliyorum  :D böyle havesli çevirmen arkadaşlarımı görünce mutlu oldum sayenizde  güzel animeleri izleme imkanı buluyoruz sadece takılıyorum ;)bakalım  kim kazanacak :confused-onion-head-emoticon: kim çevirse çevirsin biz anime izleyici arkadaşların kazanacağı kesin :good-job-onion-head-emoticon:

Kazanma kaybetme yok ki :D

Ben zaten asla ilk veririm demiyorum çeviriyi :D Genelde daha geç tamamlıyorum diğerlerine göre tercih artık :D Kimsenin de karışma şansı olmaz zaten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.