Jump to content

Hunter x Hunter 2011 Animesi Bitiyor

Berker51

Önerilen İletiler

--Bu yazı spoiler da içerir!!--

en son bakamadım ama galiba en son 142.bölüm çıkmıştı. 6 bölüm kalmış.. anlamadığım; Gon babasını okadar bulmak için uğraştı ama bu son 6 bölümde babasıyla gon buluşsalar takılsalar bile (ki daha Gon 'un uyanması var...) neye, kime yeter.. ki zaten seride Ging herzaman çok merak edilen, gizemli ve sanki çok güçlüymüş imajı verildi. ama son bölümlerde Ging kimsenin sevmediği, 2 yıldızlı bir avcı olarak gösterildi (galiba en fazlası 3 yıldız ve bu sayıda yıldıza sahip bikaç avcı bulunmakta) oysaki dikkatimi çekti ki bi bölümde Kite, Ging hakkında dünyanın en iyi avcısı sözünü etmişti.. kafamda deli sorular  :D neyse umarım bu final ve son 6 bölüm, seriye yakışır şekilde olur.. -_-  :rolleyes:

Yanlış hatırlamıyorsam mangada bir açıklama vardı onla ilgili. Ging bütün kayıtlarda gizlemiş kendini. Normalde avcılar başarılarına göre yıldız alıyorlar. Ging çok rahat 3 yıldız olabileceği halde bütün başarılarını kayıtsız bir şekilde yaptığı için yıldızı yok. Onun dışında en güçlü 5 avcıdan biri olduğu da seride geçti. Netero öldüğüne göre sanırım en güçlü odur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yakın Bir Zaman İçerisinde Hunter x Hunter 2011 Animesi Bitiyor   Hunter x Hunter 2011 animesi ile ilgili hayranlarının tedirginlikle beklediği haber geldi. Son zamanların en sevilen shounen anime u

Ya daha ben yeni başladım ya 22. bölümü izliyordum şu anda yazıyı görünce şoka girdim. Animesinde üstelik çok güzel çizimleri falan üzüldüm ya  <_<

Saol Unutmuşum :P

hhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyıııııııııııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr  bitemez olmaz bitmesini istemiyorum daha hazır değilim olmaz artık her haffta yeni bölüm gelmiş mi diye bakamıcım mı :,,,,,,,,,,,,,,(((((( çok üzüldüm 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.