Jump to content

Webtoon Life Çeviri

Önerilen İletiler

logo.png                                                                               

Öncelikle merhaba arkadaşlar bazılarınızın bildiği gibi yeni kurulan bir ekibiz ve sadece webtoon çeviren bir grubuz grubu kuran arkadaşın aklında aslında işi büyütmek yoktu tek çalışacaktı ama yeni üyelerin gelmesiyle birlikte iş büyümüş oldu.Amacımız türkceye yeni kültür katmaktır arkadaşlar bu yüzdende tabi sizin desteğinizide istiyoruz.

Öncelikle Ekibimiz: WebtoonLife,İhocan,AleXander,Hasmetcan,TalleyRand,ahmet_61 ve ben Kirewona ekibimiz şimdilik az kişiden oluşuyor bu nedenle şuanlık çevirdiğimiz seri sayımızda ona göre orantılı tabi.      

Serilerimiz:American Ghost Jack,Transfer Student Storm Bringer,Green Boy,Fable ve Nasıl Hayalet Görürsün[One Shot].

Forumumuz ve Online okuma sistemimiz daha yeni açılmıştır ziyaret eden etmeyen herkese teşekkürler hepinizi bekleriz smile.gif Site Adresimiz:http://webtoonlife.bplaced.net/index.php   

Not:Ve son olarakdan çevirmen arıyoruz arkadaşlar yardım edebilecek en azından haftada 1-2 bölüm verebilecek herkeze kapımız açık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

logo.png                                                                               

Öncelikle merhaba arkadaşlar bazılarınızın bildiği gibi yeni kurulan bir ekibiz ve sadece webtoon çeviren bir grubuz grubu kuran arkadaşın aklında aslında işi büyütmek yoktu tek çalışacaktı ama yeni üyelerin gelmesiyle birlikte iş büyümüş oldu.Amacımız türkceye yeni kültür katmaktır arkadaşlar bu yüzdende tabi sizin desteğinizide istiyoruz.

Öncelikle Ekibimiz: WebtoonLife,İhocan,AleXander,Hasmetcan,TalleyRand,ahmet_61 ve ben Kirewona ekibimiz şimdilik az kişiden oluşuyor bu nedenle şuanlık çevirdiğimiz seri sayımızda ona göre orantılı tabi.      

Serilerimiz:American Ghost Jack,Transfer Student Storm Bringer,Green Boy,Fable ve Nasıl Hayalet Görürsün[One Shot].

Forumumuz ve Online okuma sistemimiz daha yeni açılmıştır ziyaret eden etmeyen herkese teşekkürler hepinizi bekleriz smile.gif Site Adresimiz:http://webtoonlife.bplaced.net/index.php   

Not:Ve son olarakdan çevirmen arıyoruz arkadaşlar yardım edebilecek en azından haftada 1-2 bölüm verebilecek herkeze kapımız açık.

çalışmalarınzda başarılar  Tower of God devamını çevirirmisiniz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katılmak isterim açıkcası webtoon çevirmeye alışkınım ve size de yardımcı olmak isterim. Başvuru gibi bir şeyiniz var mı?

bana siteden özel mesaj at konuşuruz oradan başvuruya şimdilik pek ihtiyaç yok  dediğim gibi çevirmen olsun yeter.

tower of god webtoongardenda şuan onlar toplu güncel vericekler bildiğim.

Yardım etmek isterdim ancak ingilizcem o kadar iyi değil  ve zaman ayıramıyorum , size çalışmalarınızda kolay gelsin...  ^_^

düşünmeniz yeter teşekkurler.

süpersiniz emeğiniz için teşekkürler

teşekkürler sağolun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katılmak isterim açıkcası webtoon çevirmeye alışkınım ve size de yardımcı olmak isterim. Başvuru gibi bir şeyiniz var mı?

[email protected] buradan mesaj atın buradan görüşelim.

şuanlık yeterli çevirmenimiz yok ve o seriyi çeviren bir grup yok mu zaten?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

logo.png                                                                               

Hayırlı Olsun iyi çeviriler :D // Hentai çevirmeyi Düşünüyormusunuz ? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.