Jump to content

Akatsuki no Yona’nın Karakterleri

free word

Önerilen İletiler

Akatsuki no Yona’nın Karakterleri ile Tanışın

akatsuki-no-yona.jpg

Mizuho Kusanagi’nin eseri olan manga Akatsuki no Yona’nın anime uyarlamasına temmuz ayında yeşil ışık yakılmış; serinin yayımlanacağı dönem olarak da sonbahar sezonu işaret edilmişti. Bleach ve Naruto serileri başta olmak üzere pek çok ünlü anime serisini hazırlayan Studio Pierrot’un bu seri için de kolları sıvayacağı da ilk duyurulan haberler arasındayken, animenin yapım kadrosu göz önüne alındığında, Kazuhiro Yoneda’nın yönetmenlik, Shinichi Inotsume’nin senaristlik ve Amnesia’nın karakterlerinde emeği geçen Maho Yoshika’nın da karakter tasarımcılığı görevini üstleneceği açıklanmıştı. Ayrıca Kunihiko Ryo, ses yönetmeni Yukio Nagasaki ile serinin müziklerinede söz sahibi olacaktı.

Serinin ilk haberler ile birlikte listelenen seiyuu kadrosu ise şöyleydi:

• Yona: Chiwa Saito
  • Soon Hak: Tomoaki Maeno
  • Soo-won: Yūsuke Kobayashi
  • Kija:Masakazu Morita
  • Shin-ah: Nobuhiko Okamoto
  • Jeha: Junichi Suwabe
  • Zeno: Hiro Shimono
  • Yun: Junko Minagawa

Tüm bunların ardından serinin karakterlerine yönelik görseller ve yeni bir tanıtım videosu animeyle ilgili gelişmeleri takip eden hayranlara sunuldu.

akatsuki-no-yona.jpg

akatsuki-no-yona.jpg

Krallığın tek prensesi olduğundan el bebek gül bebek büyütülmüş Yona’nın, küçüklüğünden beri aşık olduğu kuzeni Soo-won, 16. yaş gününde babasını öldürüp tahta geçtiğinde uğradığı ihaneti ve çocukluk arkadaşı aynı zamanda koruması olan Soon Hak ile beraber kaçıp yeni bir hayata başlamasını konu edinen manga 2009 yılından beri yayımlanıyordu.

http://www.youtube.com/watch?v=Sb5QStlHuHQ

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shojo romantik mi? Foto lardan aksiton dövüş doğaüstü olacak gibi duruyor asdhasgaskdkdka :-)

Mangasına göz gezdirdim, Reverse harem, shoujo, romantik kesin var hemde fazlasıyla, evet. Tamamını soruyorsan Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Fantastik, Romantik, Shoujo, Harem, Tarihsel, Dogaüstü olarak geçiyor. 

Hafiften dedigim gibi göz gezdirdim reverse harem pek agır degil ama romantik komedi tarzı birşey. Pek aksiyon yok gibi duruyor nadir görünecek herhalde. Bu tür seriler genelde böyle oluyor da shoujo degil josei olmasını beklerdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.