Jump to content

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Huseyinekrem

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:TÜR: Aksiyon, Romantizm, Dram, Bilim-Kurgu, Süperzeka   :KONU: Emir adındaki bir Türk gencinin, Japonyada yaşayacakları anlatılıyor. Gencimiz süper zekalı bir çocuk. Geliştirdiği yapay zeka algor

8. bölüm eklendi arkadaşlar. Çarşı karıştı...

Hmm ilginçmiş bakalım devamında ne olacak Aksiyonun falan nasıl olacagını merak ettim şimdi.

Bu arada önemli bir detayı sormayı unuttum, Bu detay o kadar önemli ki adeta seriyi baştan yazman gerekebilir. .Soruyorum.... Kendinizi hazırlaryın.... :

Emir Nihat Hatipoğlu ndaki Hekır boy mu?

Dinle ilgili bölüm için bi çeşit ova düşünüyorum. Nerden çıktı bu diye soranlara gelecek :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spo icinde spoiler icerir hikayeden

Simdi hani kurumi en sonda hackerle bas etti ya bu hacker emir in abisi falanmı olucak acaba cünkü gereksiz bir karakter ne icin kullanılır diyorum aklıma bu geliyor tek :D

valla onuda düşündümde, hayır ya çok klişe olur :D O gereksizliğiyle kaldı orda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bi yerden sevindim bi yandan hayal kırıklıgına ugradım kesin böyle olur dedim :D ama klişe bisey olmiyacagı belli oldugu icin sevindim :)

Yıllardır anime izliyorum. Açıkcası olmayan birşey yok gibi ama galiba benzerde olsa orjinal birşeyler çıkartacağım gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.