Jump to content

Merhaba, Konichiwa, Bonjour, Guten Tag, Buongiorno vs.

Milli Midilli

Önerilen İletiler

Merhaba adım Kita. Yeni üye oldum. Hobilerim anime izlemek, yüzmek, resim çizmek ve caps okumak :P En sevdiğim renk Turkuvaz (Ne alaka?) Sıkıntıdan ölünce üye olayım dedim ve forum ailenize katıldım. Umarım sıkıntı çekmem :D Şimdiden herkese selamlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba adım Kita. Yeni üye oldum. Hobilerim anime izlemek, yüzmek, resim çizmek ve caps okumak :P En sevdiğim renk Turkuvaz (Ne alaka?) Sıkıntıdan ölünce üye olayım dedim ve forum ailenize katıldım.

Salam-azerice .hoş geldiniz .afedersiniz bakıyorumda bütün arkadaşlar farklı dillerde selam yazıyor.bende azerice yazmaya karar verdim.

Merhaba adım Kita. Yeni üye oldum. Hobilerim anime izlemek, yüzmek, resim çizmek ve caps okumak :P En sevdiğim renk Turkuvaz (Ne alaka?) Sıkıntıdan ölünce üye olayım dedim ve forum ailenize katıldım. Umarım sıkıntı çekmem :D Şimdiden herkese selamlar :D

Guten Tag dediniz ve kazandınız.  :cheer1-onion-head-emoticon:   En sevdiğim Almanca kelime. :D

Merhaba Kita. Çizmek hobim sayılmaz herhalde benim. Kafama eserse çizerim, genelde bitirmem. :D Ama onun dışındaki her hobi bende de var. Sanırım harikayız. asidjkaşskjd Yaşın kaç ? Nerelisin ? Gizemli olmak nasıl bir duygu, bana üç kelimeyle anlatabilir misin ? :D Ben de Ezgi. Memnun oldum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Guten Tag dediniz ve kazandınız.  :cheer1-onion-head-emoticon:   En sevdiğim Almanca kelime. :D

Merhaba Kita. Çizmek hobim sayılmaz herhalde benim. Kafama eserse çizerim, genelde bitirmem. :D Ama onun dışındaki her hobi bende de var. Sanırım harikayız. asidjkaşskjd Yaşın kaç ? Nerelisin ? Gizemli olmak nasıl bir duygu, bana üç kelimeyle anlatabilir misin ? :D Ben de Ezgi. Memnun oldum. :D

Ortak alanda ifşa etmek istemiyorum özelden yazarsanız olur ;) :P 

hoşgeldin, iyi vakit geçirmen dileği ile :D caps okumak derken incicapse falan mı üyesin, ben hem düzenli takip eder hem de yaparım (1. nesilimde :D gerçi çok fazla başarılı capsim yok) 

Arkadaşımın Facebook'undan bakıyorum ona da Facebookum bile yok ;( İncicaps'i hiç düşünmedim şahsen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Kanka benim en sevdiğim Almanca kelime Gehgeredeaus :D

Hoş geldin Kita :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka benim en sevdiğim Almanca kelime Gehgeredeaus :D

Hoş geldin Kita :)

Kanka bana telaffuzuyla gel. Guten Tag söylenmesi en kolay kelime ama ben harika söylerim. Bir zamanlar bu konuda uzmandım. Kolayı bile zorlaştırıp Almanca kıvamına getirebiliyorum. asçdhbasljd

Ortak alanda ifşa etmek istemiyorum özelden yazarsanız olur ;) :P

Arkadaşımın Facebook'undan bakıyorum ona da Facebookum bile yok ;( İncicaps'i hiç düşünmedim şahsen :D

Herkes özelden söylüyor arkadaş. Ben forum içinde isminizi kullanmayınca bir garip oluyorum. :( Neyse geldim özele. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Kanka bana telaffuzuyla gel. Guten Tag söylenmesi en kolay kelime ama ben harika söylerim. Bir zamanlar bu konuda uzmandım. Kolayı bile zorlaştırıp Almanca kıvamına getirebiliyorum. asçdhbasljd

Herkes özelden söylüyor arkadaş. Ben forum içinde isminizi kullanmayınca bir garip oluyorum. :( Neyse geldim özele. :D

Öyle okunuyor aynen :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.