Jump to content

Merhaba, Konichiwa, Bonjour, Guten Tag, Buongiorno vs.

Milli Midilli

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba adım Kita. Yeni üye oldum. Hobilerim anime izlemek, yüzmek, resim çizmek ve caps okumak :P En sevdiğim renk Turkuvaz (Ne alaka?) Sıkıntıdan ölünce üye olayım dedim ve forum ailenize katıldım.

Salam-azerice .hoş geldiniz .afedersiniz bakıyorumda bütün arkadaşlar farklı dillerde selam yazıyor.bende azerice yazmaya karar verdim.

Hoşbulduk :D Ben turkuazın mavimsi olanını seviyom, yeşilimsi olanı kindar geliyor (Kısaca kafam iyi :D)

Kısaca maviyi seviyorsun işte. :D  Mavi renk de beni hüzünlendiriyor. Renklerin insan üstünde olan etkileri kişiden kişiye degişebilir yani normaldir. 

Tamam daha fazla saçmalamama lüzum yok. :D Hafiften köşeme çekileyim....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle okunuyor aynen :D

Hızlı söyleyince aklıma evde küçükken "Deh dıgıdık dıgıdık" diye koşturduğum günler geldi, bi hoş oldum. :D Dur ben özele gidiyordum en son konuyu dağıtmadan muhabbet edeyim. :D İnsanın son zamanlarda en çok konuştuğu insan dershaneye gidince kendini forumlara atıyormuş.Öğrenmiş olduk. :D 

Tebrikler! Adımın gerçekten Kita olduğunu 1.000.000 söyleyişim  :D

Aslında o kadar çok gevezelik ediyorum ki sana ne soracağımı unuttum ondan oldu o. :D 

Düzenlenme: Sangeetha tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kısaca maviyi seviyorsun işte. :D  Mavi renk de beni hüzünlendiriyor. Renklerin insan üstünde olan etkileri kişiden kişiye degişebilir yani normaldir. 

Tamam daha fazla saçmalamama lüzum yok. :D Hafiften köşeme çekileyim....

Blues'un rengi mavi zaten tamamen hüzün :D Neyse iyi günler :D

Hoş geldiniz.

Hoşbulduk.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin foruma. Ben de Beran. Adın da enteresanmış (benimki kadar olmasa da) Türksün dimi? :D

Hoşbulduk Sangeetha arkadaşa söylediğim gibi bunu ortak alanda söylemek istemiyom :D

Hoş geldin yabancı uyruklu musun? :) Spero che hai avuto un buon tempo!!! :)

İnşallah canım ama italyan değilim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.