Jump to content

Kuragehime Live Action’ın İlk Tanıtım Videosu

Skadi

Önerilen İletiler

Kuragehime Live Action’ın İlk Tanıtım Videosu Posteriyle Birlikte Yayımlandı

kuragehime.jpg

Higashimura Akiko’nun 2008 yılından bu yana yayımlanmakta olan mangası Kuragehime (Princess Jellyfish)’den uyarlanan live action filminin ilk tanıtım videosu filmin resmi web sayfasında yayımlanmaya başladı.

Tanıtım videosunun yanında filmin başrol oyuncularının yer aldığı posteri de yayımlandı.

kuragehime-live-action.jpg

Buna göre;

• Denizanası takıntılı otakumuz Kurashita Tsukimi’ye Rena Nounen hayat verecek.
  • Feminen takılmayı seven Koibuchi Kuranosuke karakterini Masaki Suda; bu karakterin üvey kardeşi Koibuchi Shuu’yu ise Hiroki Hasegawa canlandıracak.
  • Tren takıntılı otakumuz Banba’ya, Chizuru Ikewaki tarafından;
  • Three Kingdoms dizisine takıntılı Mayaya’ya, Rina Ota tarafından;
  • Orta yaşlı erkeklere ilgi duyan Jiji’ye, şarkıcı Tomoe Shinohara tarafından;
  • Bebeklerine geleneksel Japon kıyafetleri dikmeyi seven Chieko’ya ise Azusa Babazono tarafından hayat verilecek.

Filmin yönetmen koltuğunda Taisuke Kawamura otururken; senaryodan Toshiya Ono sorumlu. Kostüm sorumlusu ise Kumiko Iijima.

Japonya’da 27 Aralık’ta gösterime girecek olan filmin 2010 yılında yayımlanmış anime serisinin tanıtımınaburadan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.