Jump to content

( 10 / 10 ) UN-GO: Inga Nikki

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : UN-GO: Inga Nikki

Anime Türü : Parodi

Bölüm Sayısı : 10 / 10

Yapım Yılı : 2011

Çevirmenler : Setsuna

Düzenleme : Eolo-sama, KuramaUN

Özet; Hikaye ''Son Büyük Dedektif'' olarak bilinen Shinjurou Yuuki ve ortağı Inga'nın biraraya gelmesi ile başlar. Birlikte dünyanın gizemlerini çözer ve gizli gerçekleri ortaya çıkarırlar. Batı'da zengin bir adama suikast düzenlenmiştir, oraya giderler ve katili ortaya çıkarırlar. Doğu'da lanetten bir adam ölmüştür, onlar Shinjurou'nun aklı ve Inga'nın yardımı ile bunun bir lanet olmadığını kanıtlar. Aralarında garip bir bağ vardır ve çözemeyecekleri bir gizem yoktur.Parodi serisidir.

Klasör Linki

This is the hidden content, please

logo.png
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviri tamamlanmıştır, 1-10. bölümler eklenmiştir. Çevirmen arkadaşımıza teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim :)

Öğretmedim mi hacı sana az yağ çek şöyle böyle bi çevirmen elleri dert görmesin bi yastıkta kocasın felan :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviri tamamlanmıştır, 1-10. bölümler eklenmiştir. Çevirmen arkadaşımıza teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim :)

Teşekkür ederim ^^  :D

Öğretmedim mi hacı sana az yağ çek şöyle böyle bi çevirmen elleri dert görmesin bi yastıkta kocasın felan :D 

Ne diyeceğimi bilemedim  :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bunun 0. bölümü de partizan tarafından çevrilmiş , yoksa o başka bir şey mi?

0. Bölümü aynı zamanda movie si oluyor. Bu 10 bölümden oluşan kısa parodi serisi. Eğer DivxPlanet ten baktıysanız, evet orada parodi serisini ımdb eklesek de kabul etmedi o yüzden 0. bölüme yükledim. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çevirmenlere özgürlüüüüük , çevirmenlerin önünü kimse kapatamaz, çevirmenleri serbest bırakın, ......... , çeviriler özgürdür özgür kalacak :)

Bu arada bu kadar çok çeviri yapacak zamanı nasıl buluyorsun , hızına yetişilmiyor resmen. Bilgilendirme için teşekkürler, arşivide şimdi sorun oluşturmayacak artık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çevirmenlere özgürlüüüüük , çevirmenlerin önünü kimse kapatamaz, çevirmenleri serbest bırakın, ......... , çeviriler özgürdür özgür kalacak :)

Bu arada bu kadar çok çeviri yapacak zamanı nasıl buluyorsun , hızına yetişilmiyor resmen. Bilgilendirme için teşekkürler, arşivide şimdi sorun oluşturmayacak artık :)

Arşivleyen birileri varmış  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:  Ben teşekkür ederim. ^^ Sanırım çevirdiğim serileri sevdiğim için daha hızlı oluyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.