Jump to content

Merhabalar !

Lola.

Önerilen İletiler

:8:

Merhaba arkadaşlar,

TürkAnime'ye aslında epey zamandır üyeydim ama forumuna yeni üye oldum ve olur olmaz da burada kendimi tanıtmak adına konu açmak istedim.  :D

Öncelikle, ben Melike, 16 yaşındayım. Lise son sınıf oldum, dil öğrencisiyim.  :)

Hepiniz gibi, burada bulunmamın sebebi Animeleri seviyor olmam.

Aslına bakarsanız aktif bir izleyici değilim, ama Animeleri küçükken çok izlediğimden ve nostalji manyağı olduğumdan öyle büyük bir sevgi var içimde.

Naruto, One Piece gibi popülerleri izlemişliğim yoktur, yalan söylemiyim, ben daha çok Tsubasa, Digimon, Pokemon, Do-Re-Mi vs. bunları bilirdim. Ah ne severdim, sabahın köründe onları izlemek için erkenden uyanıp TV'ye yapışırdım ^-^

Çokçana bilinip sevilenlerden Death Note'u izledim, lakin ben Kira'cıydım, taşlamazsınız umarım ajsajsajs

Im, Akrep burcuyum. Burçlara biraccık takıntılıyım :'c

Genel olarak Hard Rock dinlerim, ama yeri gelince Ahmet Kaya, Lana Del Rey falan da dinlemiyorum değil.

Dizi/film izlemeyi severim, indiririm ama izlemeye üşenirim.

Üşendiğim için izlediğim dizi sayısı falan da azdır zaten, ama çoğaltmayı planlıyorum.  :)

Game Of Thrones ve The Walking Dead'in yeni sezonlarını bekliyorum.

Hım, şimdilik bu kadar diyeyim ^-^

Hadi bakalım gazamız mübarek olsun.  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:8:   Merhaba arkadaşlar,   TürkAnime'ye aslında epey zamandır üyeydim ama forumuna yeni üye oldum ve olur olmaz da burada kendimi tanıtmak adına konu açmak istedim.  :D   Öncelikle, ben Melike,

Kira adalettir!   Bir Kira fanı olarak hoş geldin demek istiyorum. :D

@DeathMariposa Anlaşırız, anlaşırız eheh.  :rolleyes:    @FuneraireS Hoşbulduuum, L'yi de severdim ama Kira'yı daha çok severdim yahu.   ^_^    @Owari Teşekkürleeer  :20:    @h3n4  Hoşbuldum, teşekkür

• Forum Admin

Selam Genç Hoşgeldin Foruma ^_^

Umarım en yakın zamanda alışırsın,bolca anime-dizi seyretmeni öneririm  :P 

PS: Adminlerden Amygirl'le ortak noktan var gibi.O da burçlar konusunda baya ilgilidir ^_^

Ercan kesin laf atmıştır bana demiştim :D

Burçlarla ben de ilgileniyorum hoş geldin Melike :) hard rock dinliyorsun hımmmm Onmyouza dinlesene :D Bir de yeni yapım animelere de bir yerden başla derim güzel seriler var :)

İzlemediysen sana Great Teacher Onizukayı tavsiye ederim 1999 yapımıdır. Bana göre en baba animelerden birisidir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ercan kesin laf atmıştır bana demiştim :D

Burçlarla ben de ilgileniyorum hoş geldin Melike :) hard rock dinliyorsun hımmmm Onmyouza dinlesene :D Bir de yeni yapım animelere de bir yerden başla derim güzel seriler var :)

İzlemediysen sana Great Teacher Onizukayı tavsiye ederim 1999 yapımıdır. Bana göre en baba animelerden birisidir :)

Hep de kötü bilinelim :ph34r: :ph34r: Düzenlenme: Amygirl tarafından
Bu çocuğa imla hatası yapmak yakışmıyor
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.