Jump to content

“Bankai!” Nidasıyla Yeri Göğü İnleten Adam; Masakazu Morita

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Zeynep Adminden bir de Katsuyuki Konishi tanıtımı bekliyorum,tabi uşenmezse :D

Eline sağlık ablacım ben olsan ben de Rangikuyu seçerdim :D

Hanım ağam üşenmem aksine seve seve koşa koşa yaparım kendisi en beğendiğim ve bir çok kez belirttiğim gibi sesine aşık olduğum kişi olmakla beraber  Morita sensei inin kariyerine kıyasla kendisin de bu kariyerin bir 10 kat daha fazlası vardır  :ahaaah-onion-head-emoticon:   ayrıca kişisel bilgilerini detaylı olarak paylaşılan bir site bulamadım :hate-onion-head-emoticon:  belki benim beceriksizliğimdir bilemiyorum :desperate2-onion-head-emoticon: doğum tarihi kan grubu ve doğduğu şehir haricinde kişisel bilgileri yok :crying2-onion-head-emoticon:  yoksa uzun zamandır aklımda, varsa yoksa aşkımın kariyeri, seslendirdiği karakterler, ödülleri vs.vs kendisi keman çalar, güzel şarkı söyler ve tahmin bile edemeyeceğiniz karakterlere sesi ile hayat vermiştir, gel gör ki içime sinecek bir tanıtım yapamıyorum  :bled2-onion-head-emoticon:  çok dertliyim çok  :dead-onion-head-emoticon:  

Ben banlandıgız eski üyeyim :D aynı sekilde kim oldugumu biliyor olmalısın abla okadar özür diledim simdi ayıp oldu bu bide bundan daha iyi cosplay i iyi olan yokmu NOT: arigato sayende abla seiyu ları ögrendim

Hangisi acaba yaa çok var da  :hehe-onion-head-emoticon: aklıma 2 kişi geliyor ama demeyim  :dong-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hanım ağam üşenmem aksine seve seve koşa koşa yaparım kendisi en beğendiğim ve bir çok kez belirttiğim gibi sesine aşık olduğum kişi olmakla beraber  Morita sensei inin kariyerine kıyasla kendisin de bu kariyerin bir 10 kat daha fazlası vardır  :ahaaah-onion-head-emoticon:   ayrıca kişisel bilgilerini detaylı olarak paylaşılan bir site bulamadım :hate-onion-head-emoticon:  belki benim beceriksizliğimdir bilemiyorum :desperate2-onion-head-emoticon: doğum tarihi kan grubu ve doğduğu şehir haricinde kişisel bilgileri yok :crying2-onion-head-emoticon:  yoksa uzun zamandır aklımda, varsa yoksa aşkımın kariyeri, seslendirdiği karakterler, ödülleri vs.vs kendisi keman çalar, güzel şarkı söyler ve tahmin bile edemeyeceğiniz karakterlere sesi ile hayat vermiştir, gel gör ki içime sinecek bir tanıtım yapamıyorum  :bled2-onion-head-emoticon:  çok dertliyim çok  :dead-onion-head-emoticon:  

Hangisi acaba yaa çok var da  :hehe-onion-head-emoticon: aklıma 2 kişi geliyor ama demeyim  :dong-onion-head-emoticon:

Ayak ustu tanıttın gayet güzel :D favori seiyyun olduğu için söyledim zaten :) Tanıtımda dediğin gibi Morita Amerikada daha çok tanınan birisi İngilizce kaynak daha fazladır ama diğer seiyyular için geçerli değil maalesef :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.