Jump to content

Selam ^^

Stairway To Heaven

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

forumdakilerin çoğunda garip özellikler var galiba  :P

evet fazlasıyla seviyorum bölümümü :D senin bölüm de zormuş dil okumayı da herkes sevmez :D

Anime izleyen insan normal olmaz ki ! :D ( herkesin en az bir kez anime karakteri olsam dediği olmuştur ) ^^

Hoşgeldin Çiğdem :) Animelere Shiki ile başlaman güzelmiş iyi animedir :)

Umarım forumda eğlenceli zaman geçirirsin :)

hoşbulduk ^^ evet güzel anime aslında ama çok bilinmiyo :) teşekkürler

Hoş geldin Çiğdem :) bence ilk animesi Shiki olan tek insansındır :) Gintama izlediğine de sevindim :)

Forumdaki Fairy Tail FC ye katılabilirsin bu arada ben kurdum diye söylemiyorum :P

hoşbulduk hahah bence de bi tek ben varım :D gintamaya yeni başladım sayılır ama şimdiden benimsedim ^^ sen kurduysan kesin katılırım :D

hoş geldin ....shiki ilk defa duydum desem  yadırgamazsınız beni değil mi... :)

hoşbuldukk.. yok canım asıl ben yadırganmaktan korkmuştum ^^ çok bilinen bi anime değil çünkü ama güzel tavsiye ederim :D özellikle opening çok iyi ... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle herkese merhaba :hi-onion-head-emoticon:

Baktım bir sürü insan burada tanışıp kaynaşmış dedim benim neyim eksik !

Asosyal kişiliğime ters olsa da biraz (çok çok az) kendimden bahsetmek istedim :embarrassed3-onion-head-emotico Öncelikle adım Çiğdem.. Radyo Tv meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim :)) ( hiç kendimi son sınıf gibi hissetmesem de öyle :hehe-onion-head-emoticon: )

Anime geçmişi olarak ilk kez bi arkadaşımın tavsiyesiyle Shiki animesini izledim ( çok bilinen bi anime değil sanırım ) sonrası deyimi yerindeyse çorap söküğü gibi geldi :D toplamda kaç anime izledim hiç bilmiyorum .. ordan burdan bir sürü iyi-kötü anime izledim ( çoğunu hatırlamıyorum .s ) Şuan en sevdiğim ve heyecanla takip ettiğim anime Fairy Tail :admire2-onion-head-emoticon: Galiba Fairy Tail'i çocuksu ve basit görenler var :confused-onion-head-emoticon: ama olsun sonuna kadar animesini de mangasını da takip etmeye kararlıyım :cool-onion-head-emoticon: Onun dışında Gintama, Samurai Champloo, bakuman, death note ( mangasını okudum ^^ ) ve başka birkaç animeyi birlikte izliyorum .. İşte öyle hepiniz gibi klasik animesever bi tipim ^^

ilk önce hoş geldiniz shiki güzel secim benim için en iyi 5 animeden biri.shiki cok izlenen anime yabancı ülkelerde.kusura bakma ama benim opening 2 daha güzel
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.