Jump to content

Strobe Edge Live Action Yan Kadrosu Belli Oldu


Evallark

Recommended Posts

Yuuki Yamada, Arisa Satou, Jingi Irie ve Yuina Kuroshima'nın Strobe Edge Live Action'unda yan kadroda yer aldıkları bu ay duyuruldu.


 


cast2.png


 


Sırasıyla Yuuki Yamada Takumi Andou'yu, Arisa Satou Mayuka Korenaga'yı, Jingi Irie Daiki Korenaga'yı ve Yuina Kuroshima da Mao Sugimoto'yu canlandıracak. 


 


 


cast1.png


21 yaşındaki aktör Souta Fukushi ve 21 yaşındaki aktrist Kasumi Arimura, Io Sakisaka'nın genç, romantik mangası Strobe Edge'de baş karakterleri oynayacaklar. Okulun havalı genci Ren Ichinose'yi canlandıracak Fukushi, rol teklifi gelmeden önce bile manga serisinin 'büyük hayranı' olduğunu söylüyor. Arimura kısa saçlı ana karakteri oynayabilmek için saçlarını 20 cm kestirdi.


 


İki oyuncu da geçen yıl NHK kanalının uzun dizisi Amachan'da boy göstererek büyük çıkışlarını yaptılar. İkisi de 2014 yılının yarısı için Oricon'un Ümit Vaadeden Aktör ve Aktrisler sıralamasında 1.sırada yer aldılar. İkili birbirleriyle dördüncü kez başrolü paylaşırken bu, ikisinin birlikte göründüğü ilk film olacak.


 


Bu, Sakisaka'nın 4.5 milyon kopya satan 'geleneksel okul romantizm' hikayesinin ilk film uyarlaması olacak. Shoujo manga, 2007'den 2009'a kadar Bessatsu Margaret'de yayınlandı. Viz Media manganın 10. ve sonuncu cildini, Kuzey Amerika'da Mayıs ayında yayınladı. Manganın hikayesi:


 


'Her neyse, aşk ne?'


Ninako Kinoshita'nın arkadaşları ona tek şey söyler ama Ninako bu gizemli hissin gerçek olup olmadığını merak eder. Yakışıklı, bütün kızların bayıldığı esrarengiz çocuk Ren Ichinose ile tanıştığında, hayatı beklenmedik bir şekilde ters döner. Ren, sadece birkaç kelime ve gülümseme ile Ninako'nun dünyasını değiştirir...


 


strobeedge_v01_ch01_p000a.jpg


 


Fukushi, Toshokan Sensou'nun live actionunda Satoshi Tezuka ve Sukitte Ii Na Yo'nun live actionunda Yamato Kurosawa olarak oyunculuk sergilemişti. Ayrıca Muneyuki Kaneshiro ve Akeji Fujimura'nın Kami-sama no Iu Sensou mangasının 15 Kasım'da çıkacak live action uyarlamasında da başrolde. Arimura ise Studio Ghibli'de bu yazın filmlerinden Omoide no Marnie’nin ana karakteri Marnie'yi seslendirmesini yaptı. 


 


Manga, orjinal adıyla Amerikan Kütüphane Derneği'nin (American Library Association, ALA) Genç Yetişkin Kütüphane Hizmetleri Derneği kolunun (Young Adult Library Services Association, YALSA) Gençler için Ünlü Resimli Romanlar 2014 listesinde yer aldı. Sakisaka şuan sırayla Bessatsu Margaret'da diğer mangası Ao Haru Ride'ı, ondan ilham alınan ve yazın gösterilen animesini ve Aralık'da çıkacak live action filmini yayınlatacak.


 


Yönetmen Ryuuichi Hiroki, Strobe Edge film çekimlere Ocak ayında Niigata'da başlayacak ve film 2015 Mart ayında Japonya'da gösterilecek.


 


Alıntı: Animenewsnetwork

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.