Jump to content

Ikkitousen: Extravaganza Epoch OVA’nın İlk Tanıtım Videosu

Skadi

Önerilen İletiler

Ikkitousen: Extravaganza Epoch OVA’nın İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı

ikkitousen.jpgIkkitousen: Extravaganza Epoch OVA Görseli

Ikkitousen: Extravaganza Epoch OVA’nın ilk tanıtım videosu Yui Sakakibara tarafından seslendirilen kapanış parçası “Endless Fighter” ile birlikte yayımlandı.

http://www.youtube.com/watch?v=o15a683B6gg

“Romance of The Three Kingdoms” hikayesinin günümüz Japonya’sına uyarlanmış şekli olan Yuji Shiozaki’nin ecchi türündeki manga serisi, Wani Books’un Comic Gum dergisinde 2000 yılında yayımlanmıştır. Toplamda 21 ciltten oluşan manganın ilk anime adaptasyonu 2003 yılında J.C. Staff tarafından yapılmıştır. Bunun dışında üç anime serisi daha olan Ikkitousen’in OVA ve özel bölümleriyle birlikte oyunları ve online radyo programları yapılmıştır.

Genel olarak animenin konusuna değinirsek; yetenekli kız ve erkek öğrencilere sahip yedi okul birbirleriyle sürekli savaş içindedir. Bu öğrencilerin hayatları ve kaderleri Sangokushi Dönemi’ndeki savaşçıların ruhlarının ve kaderlerini içeren tuhaf mücevherler tarafından yönlendirilir. Japonya’ya yeni taşınan Sonsaku Hakufu isimli kızın kaderindeyse; mücevherindeki ruhun yedi ülkeyi birleştirdiği gibi, bu düşman yedi okulu birleştirmek yazılıdır. İşte tam da burada, bu kader zincirlerini kırarak kahramanlarımızın kendi hayatlarını yaşamak için verdikleri mücadele başlar.

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

isminin anlamlarını araştırdım. ikki tousen-> "binlerce atlıyı yenebilecek süvari" anlamına geliyormuş

exravaganza dominosun bi pizzası olmakla beraber mükemmel gösteri anlamımna geliyor. ayrıca savurhanlık ölçüsüzlük anlamıda var.

epoch'da çağ, devir anlamına geliyor

eğer ecchi ise izlemek isterim doğrusu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

isminin anlamlarını araştırdım. ikki tousen-> "binlerce atlıyı yenebilecek süvari" anlamına geliyormuş

exravaganza dominosun bi pizzası olmakla beraber mükemmel gösteri anlamımna geliyor. ayrıca savurhanlık ölçüsüzlük anlamıda var.

epoch'da çağ, devir anlamına geliyor

eğer ecchi ise izlemek isterim doğrusu.

anime serisinin(3 sezon) bolca ecchi öğe barındırdığını söyliye bilirim :) 

Nitekim ben sadece 1. sezonu izledim  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.