Jump to content

Yeni Bir Türk Mangası Olsa...

MTByakuya

Eski Çağ Mı, Yeni Çağ Mı?  

38 oy

1. 1. Yeni bir Türk yapımı bir manga olsa bu manganın eski çağ tarzında mı (Kılıç, kalkan, mızrak, ok vb.), yeni çağ tarzında mı (Sniper, taramalı tüfek, el bombası vb.) olmasını isterdiniz?

• Eğer yeni bir Türk yapımı manga olsa bu manganın eski çağ tarzında (Kılıç, kalkan, mızrak, ok vb.) olmasını isterdim.
      25
    • Eğer yeni bir Türk yapımı manga olsa bu manganın yeni çağ tarzında (Sniper, taramalı tüfek, el bombası vb.) olmasını isterdim.
      7
    • Eğer yeni bir Türk yapımı manga olsa bu manganın hem yeni çağ hemde eski çağ tarzında olmasını isterdim.
      7
    • Eğer yeni bir Türk yapımı manga olsa bu manganın gelecek çağ tarzında (Lazer silahları, ışın kılıçları vb.) olmasını isterdim.
      6

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

pazar araştırması yapıyosun sanırım :D bence günümüz ortadoğusunda bi sniper ekibi olsa dağ bayır gezip terörist avlasalar fena olmaz. ihtiyaçları olduğunda belirli noktalardan yiyeceklerini alırlar f

Osmanlıdan daha büyük imparatorluklar yönetiğimiz devirlerde var. Neyse burası ayrı konu   Türk manga projesi ne zaman başlasa çizgi romana yönelim oluyor, sonuçta mangayı türk matbasında basıp okutur

Türk mangası nedir ya? Bu ayrı bir tartışma konusu... Neyse :D

doga üstü güçlerlerin günahı ne oksuzmu o  zaten turkiyede manga cok zor is 20liraya kitap almıyıp 50 liraya fal baktıran bi halkımız(biz istisnalar kaideyi bozmuyoruz) oldugu için  olursa yeni eski cag karısımını merak ettim 

Zaten hangi çağda olursa olsun doğa üstü güçler, elementler filan olucak. Türkiye'nin de kolay kolay manga/anime konusunda gelişeceğini sanmam ama yinede Allah'ın işi belli olmaz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Turkiye'nin eski tarihi yani Osmanli zamanlari daha sanli oldugu icin eski donemde gecmesi iyi olabilirdi ama yeni cag anlatilarakta baska ulkeler icin Turkiye'nin imaji duzeltilebilirdi. Hani insanlarin hala burada deveyle gezmedigini anlayabilirlerdi.

Ama manga okumayi sevmesem de Turk mangasi olursa ne olursa olsun okurum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Osmanlıdan daha büyük imparatorluklar yönetiğimiz devirlerde var. Neyse burası ayrı konu

Türk manga projesi ne zaman başlasa çizgi romana yönelim oluyor, sonuçta mangayı türk matbasında basıp okuturmak zor, bu siteden destek için alın desek 50yi zor bulur satış. Destek her zaman lafta olacaktır.

Asıl konuya döneceksek yeni çağ isterdim, eskiye bakıp bakıp gururlanmaktan, eskide kalmaktan ülkenin bugün ki hali ortada.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.