Jump to content

Westtekiler Trolleyince Tam trollüyor.

Huseyinekrem

Önerilen İletiler

TR den weste geçişimin ilk günü. Bi aram gireyim dedim özel odadan. Normal girsem karakter otomatik atacak ya ondan. Neyse girdim. Adamlar anlaşmışmı ne.

Hepsi bi anda karşıya geçip oyunu başlattılar. Bende böyle trole can kurba deyip eğlenceye verdim kendimi. Hoş 8 dakkada yendiler ama çok zevkliydi. Kayıt aldım birde.

Ancak müziğin sesinin bu kadar çıkmasını beklemiyordum benim sesimi arada kaynattı. neyse sesimde kötüdür ztn.

Kendi çablarımla foruma renk getirmeye çalışıyorum. İnşallah reklam vs sıkıntısı yaşamam. İyi seyirler!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de 30 level olup West'ten Türkiyeye geçmiştim, Türkiyede bazen trolleyene kill falan verirsen keyfi yerine geliyor diye düzgün oynamaya başlıyor. Avrupa serverlarında fransızlar ve polakların hiç umrunda değil, bu yüzden West'e dönme planlarımı her doğduğunda yıkıyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

weste lane kavgası olmuyor rahat oluyor cünkü adamlarda para var oh ne güzel ye babam ye bizde direk argo kelime kulanıyolar haksızlık bence tr sever i için yaş sınırı şart bence yada argo kelime kulanma yasaklamalı west ne güzel rahat adaların alt yapı süper ping ve oyunda sorun yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.