Jump to content

Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)

free word

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

10.Shimapan Çizgili iç çamaşırı olarak ta bilinir.  Genel de rengi mavi tonlarında olur ve animeler kadar mangalarda da bulunur. Ben neden bu kadar popülerler anlamam, bana göre diğer iç çamaşırları

4. Kardeş/Abi/Abla Kompleksi   Bunun için süper bir resim buldum!     :evil-smile-onion-head-emoticon:

O değil de verilen anime örneklerinden sadece HOTD i izlemişim :D shounen foreva :D :D

şu kardeş komplex'ini hiç sevmiyorum , çok abartıyolar . kardeşim olduğundan çok sinir oluyorum :angry: . eğer kardeş komplex'i olan bir karakter olucaksa DGM'dn komui gibi olsun -_-   diğerleri ne öyle kimochi warui  :ph34r: 

DGray-Man73.jpg

mqdefault.jpg

Daha kötüsü var, japonlar anne komplexine de sahiptir. Japonya da ''Bar diyelim'' bu tür yerlerde kadınlar anne taklidi yapar. Bunun sebebi japon erkeklerinin ergenlikte derslerine ağırlık vermesi için annelerinin onla ilişkiye girmesidir. Edo dönemlerinde japonlar avrupa etkisi olmasa  gerek eşcinselik gerek aile ilişkileri konusunda en açık ülkedir. Şu an ise pek farksız sayılmaz. İngilizceye çevirlen bazı hentai mangalarda hala anne ilişkisi konu alındığını görürsün.

O Yüzden en sapık ırk hep japonlar olarak bilinir. Aynı zamanda .. neyse başka konuya giremeyeyim   :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha kötüsü var, japonlar anne komplexine de sahiptir. Japonya da ''Bar diyelim'' bu tür yerlerde kadınlar anne taklidi yapar. Bunun sebebi japon erkeklerinin ergenlikte derslerine ağırlık vermesi için annelerinin onla ilişkiye girmesidir. Edo dönemlerinde japonlar avrupa etkisi olmasa gerek eşcinselik gerek aile ilişkileri konusunda en açık ülkedir. Şu an ise pek farksız sayılmaz. İngilizceye çevirlen bazı hentai mangalarda hala anne ilişkisi konu alındığını görürsün.

O Yüzden en sapık ırk hep japonlar olarak bilinir. Aynı zamanda .. neyse başka konuya giremeyeyim :mellow:

Çok korkunç arkanı hep sağlama almak lazım annene bile güven olmuyor :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.