Jump to content

Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)

free word

Önerilen İletiler

10.Shimapan

Çizgili iç çamaşırı olarak ta bilinir.  Genel de rengi mavi tonlarında olur ve animeler kadar mangalarda da bulunur. Ben neden bu kadar popülerler anlamam, bana göre diğer iç çamaşırlarıyla aynılar. 

Nerede Görebilirsiniz?

Oreimo, Kill la Kill, Mayoi Neko Overrun, No Game No Life (Favorim), K-On

oreimo-s2_04-03.jpg?w=1200

9.Zettai Ryouki

"Kesin hüküm sürülen bölge" olarak ta bilinir. Uzun çoraplarla etek arasındaki çıplak bölgeye denir. Bu neden fetiş oluyor ki? Ah kabul etmek lazım aşırı derecede seksi. (Üzgünüm bu kendi fetişim o yüzden pek üstünde durmamak lazım.

-Nerede Görebilirsiniz?

Fate/Stay Night (Tohsaka Rin OP!), High School Of The Dead, Cage of Eden, Nisekoi, To Love-Ru, B Gata H Kei, Zero No Tsuikama, Freezing

15_zettai03.thumbnail.jpg

8. Okul Mayoları

Mavi gemici mayoları... Çoğu zaman tam ortasında isim yeri olur. H... lerde, neyse boşverin. 

Nerede Görebilirsiniz?

Amagami SS, Toradora,Shuffle

yui_on_mizugi_by_codegeman-d3fixip.jpg

7.Yaoi 

Erkek aşkı olarak ta bilinir. Yazarların kitlesi genelde kızlardır. Aynı zamanda hayran hikayeleri de bu karakterleri başka heteroseksüel karakterlerle birleştirerek yazılır. 

Nerede Görebilirsiniz? 

Bkz: Yaoi Fan Club (Forum TürkAnime Tv)

Yaoi-1.jpg

6.Yuri <3

Kız aşkı olarak ta bilinir. Kızlar arasındaki romantizm anlatılır. Yazarların kitlesi genelde erkektir. 

Nerede Görebilirsiniz?

Bkz: Ecchi Fan Club (Forum TürkAnime Tv) 

yuri-2.jpg

5.Shibari

"Bağlanmış." kelime anlamıdır. S&M hayranlarının vazgeçilmezidir. Çoğu zaman bir kızı ya da erkeği bağlarlar. 

Nerede Görebilirsiniz?

Bir çok hentaide   :ph34r:  Ve Nana To Kaoru

Haganai418.jpg

4. Kardeş/Abi/Abla Kompleksi

Kardeş aşkı. Anime ve mangalarda genelde vardır, ve hikayenin sonunda çoğunlukla romantizm bu ikisi arasında geçer. Eğer kardeşiniz varsa biraz itici gelebilir. 

Nerede Görebilirsiniz? 

Mahouka Kouko No Ret. , Oni-chan No Koto, Yosuga No Sora (H... ye çok yakın.) , Oreimo, Pupa

(aslında bunaa bilerek aramadım aam recdo arakdaşımızın hediyesi sadfg)

tumblr_lw7vrpPHvl1qf5uago1_500.jpg

3.NTR (NETORARE) 

Ana karakter için önemli olan birinin başka bir kız/erkek tarafından cezbedilerek alınması ve izleyenlere garip bir stres, kıskançlık duygusu bırakmasıdır. 

H.. olmayan NTR izlenmesini anlıyorum, ama gerçekten h... de neden izlersin ki. Neyse be bu beni ilgilendirmiyor. (Netori de tam tersidir.)

Nerede Görebilirsiniz?

-Kimi no Iru Machi.

(ootğraf bulunamadı)

2. Çapraz Giyim

Çapraz Giyim anime ve mangalarda bayağı kullanılan bir fetiştir. Hikayeler genelde ana karakterin çapraz giyim yaparak gerçek cinsiyetini belli nedenlerden dolayı saklamasıdır. 

Nerede Görebilirsiniz?

Himegoto. Mayo Chiki (Mayo Chiki gerçekten çok güzel ve zevklidir. Aynı zamanda içeriğindeki ecchi oranı çok azdır.)

d4c2988476113ab97d4b5ea56d1a15f914090652

1. Tabiki AHTAPOT KOLLARI. 

HER yerde... HER YERDE karşınıza çıkabilir. Kız erkek acımadan sarılan kollar nedense Japonların hoşuna gider. H... tutunda normal animelere kadar nereden bir ahtapot kolu çıkacağını bilemezsiniz. Özellikle uzun , yumuşak, tüylü ve nemli (ıyk.) olurlar. 

Nerede Görebilirsiniz?

Sword Art Online, To-Love Ru , H...lerin yaklaşık %39unda...

(fotoğraf eklemek istemiyorum buna asdfg düzgün bir footğraf bulamadım asdfg )

82564463.jpg

9Gag'den alıntıdır, konu foruma uygunluğu açısından düzenlenmiştir. 

Çeviri: Kaxell

:9gag part 2 çevrilmemiştir...

part 3 çevrilmemiştir...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

10.Shimapan Çizgili iç çamaşırı olarak ta bilinir.  Genel de rengi mavi tonlarında olur ve animeler kadar mangalarda da bulunur. Ben neden bu kadar popülerler anlamam, bana göre diğer iç çamaşırları

4. Kardeş/Abi/Abla Kompleksi   Bunun için süper bir resim buldum!     :evil-smile-onion-head-emoticon:

O değil de verilen anime örneklerinden sadece HOTD i izlemişim :D shounen foreva :D :D

Boku no Pico çapraz giyim (crossdressing)'e girmiyor o ayrı bi konu, ona shota (shotacon) deniyor :D Yaoi'nin de alt dalları var bi nevi, yaoi'yi küçümsemeyin. :D

Ayrıca yuri erkeklere yönelik falan demişsiniz, hen.... kısmına girmedikçe ecchisi çok olmayan yuri bende keyifle okuyup/izliyorum :(

Şu siscon falan yani kardeş kompleksi falan nefretlik onun dışında her tür iyidir bence  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.