Jump to content

Yamanote Metro Hattında Tokyo Ghoul

free word

Önerilen İletiler

Tokyo Yamanote Metro Hattında Tokyo Ghoul Orijinal Eserleri Sergileniyor

tokyo-ghoul.jpg

Animesi, karanlık atmosferi yanında aksiyon, dram ve gizem ögelerini harmanlayışı ile 2014 yaz sezonundaki en popüler serilerinden biri olan Tokyo Ghoul’un 13. cildine kavuşmasının ardından Tokyo JR (Japan Railway) Yamanote hattı, 31 Ağustos’a kadar sürecek bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Hikayenin yaratıcısı mangaka Sui Ishida’ya ait orijinal eserlerden oluşan sergi, Yamanote hattının daire şeklindeki güzergahını takip ediyor ve güzargahta bulunan 29 istasyonun her birinde farklı bir çalışma ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

İşte Yamanote hattındaki istasyonlar ve bu istasyonlarda bulunan eserler:

Edit : Fotoğraflar çok büyük olduğundan spoiler içine alınmıştır.

tokyo-ghoul.jpg

tokyo-ghoul.jpg

Peki sizin favoriniz hangi istasyonda sergileniyor?

Kaynak: AnimeFantastica

P:s:Shinzuku ve komagome güzel gözüktü bana :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangakanın geçmişinde ressamlık var her halde tamam çizimleri iyi olması gerekiyor ama böyle çizimler daha çok sanatsal resim çizen ressamlarda gözükmüyor muydu yoksa ben yanlış çıkarım mı yapıyorum?

Akiharaba ve Kanda daha hoş resimler arasında.

banada yağlıboya gibi gözüktü  şahsen yani güzel saantlara gitmiş ise beklenecek bir olay

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cok guzel olmus. Bence belliydi mangakanin bu tarz cizimlerde yaptigi. Cunku ending de boyle resimler goruyorduk ve ben genel olarak begeniyorum mangakalarin boyle calismalarini. O metroda bizzat gormek isterdim bunlari, ah ahh

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.