Jump to content

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

TheDirectEco

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Buradayız, çünkü hepimiz anime tutkunlarıyız türleri ne olursa olsun... Ve birçok anime serisi izledikten sonra da animelerdeki çoğu mekanı gezmek, o maceralarda yer almayı istememekte elde değil... B

Verdiğin örneklerden bir kaçını izlemiştim ama bu kadar benzedikleri dikkatimi çekmemişti doğrusu :).   Bence Fairy Tail'den Gildarts ve One Piece'den Shanks görünüş olarak oldukça benziyor.  

fairy tail -kageyama , naruto- shikamaru     fma-hughes ,bleach-isshin kurosaki   kuroko no basket -kagami taiga, bleach kurosaki ichigo (bence biraz benziyolar)     k-pro

Posted Images

Ginga e Kickoff'tan Reika Saionji

http://static.zerochan.net/Saionji.Reika.full.1379032.jpg

Smile Pretty Cure'dan Reika Aoki 

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130214223629/prettycure/images/6/62/SmPC37.Reika.Happy.png

İsimleri bile aynı arkadaş yaratıcısı aynı mı diye sormadan edemiyor insan kendine..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında çizimin sınırsız bir imkanı olmuyor. One piece veya hxh gibi 20 metre boyunda insan 2 metre çene gibi şeyler çizmediğin sürece diğer animelere çizimin benziyor veya andırıyor. Tabi o mangakanın izlediği şeylerden etkilendiğinden istemsiz bir hareketi olarakta değerlendirebiliriz.(Gerçi başka anime olmasa bile gerçekten bir sürü alıntılar olabiliyor hatta direk göndermeler ergo proxy gibi)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Özellikle ikisinin de saçlarının bir telinin yukarıda olması :D

Evet, ben de Bakemonogatari'ye daha dün başladım ve saçı gördüğüm anda "bu bizim Hikigaya'nın saçı değil mi böyle havada falan" diye düşünmüştüm.

Bir de Hikigaya'nın kız kardeşinin saçı da aynı böyle ya  :D

72rv1P.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet, ben de Bakemonogatari'ye daha dün başladım ve saçı gördüğüm anda "bu bizim Hikigaya'nın saçı değil mi böyle havada falan" diye düşünmüştüm.

Bir de Hikigaya'nın kız kardeşinin saçı da aynı böyle ya  :D

72rv1P.png

Ailede genetik belli :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.