Jump to content

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

TheDirectEco

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Buradayız, çünkü hepimiz anime tutkunlarıyız türleri ne olursa olsun... Ve birçok anime serisi izledikten sonra da animelerdeki çoğu mekanı gezmek, o maceralarda yer almayı istememekte elde değil... B

Verdiğin örneklerden bir kaçını izlemiştim ama bu kadar benzedikleri dikkatimi çekmemişti doğrusu :).   Bence Fairy Tail'den Gildarts ve One Piece'den Shanks görünüş olarak oldukça benziyor.  

fairy tail -kageyama , naruto- shikamaru     fma-hughes ,bleach-isshin kurosaki   kuroko no basket -kagami taiga, bleach kurosaki ichigo (bence biraz benziyolar)     k-pro

Posted Images

• 3 hafta sonra...

Urahara Kisuke (Bleach) - Hattori Zanzou (Gintama) - Shirosaki (Bokura wa Minna Kawaisou)

149491.jpg119599.jpg244987.jpg

Usa Kazunori (Bokura wa Minna Kawaisou) - Hinata Shintani (Kaichou wa Maid-sama!)

238051.jpg100204.jpg

Bir de bu iki çifti birbirine çok olmasa da benziyorlar işte

tumblr_n1zbpzkTm61sjdczao1_500.gif1308698397023_f.jpg

Edit: Daha önce hiç dikkat etmemiştim ama baya benziyorlarmış :o

tumblr_n4fzrxm2eD1s7rocco1_500.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Kac aydir buraya yazacagim diye toparliyorum 1 tane bulabildim sadece o da internetim olmadigi zamana geldi :D Kisa keseyim...

Death Note animesinden Gevanni ve Tokyo Ghoul animesinden Amon'u cok fazla benzetiyorum. Sadece ben mi benzetiyorum acaba o.O Bunun disinda benzettigim karakter olmadi :D

Edit:

Simdi geldi aklima

RWBY'den Yellow -gercek ismini unuttum- ve Akame ga Kill'den Leone cok cok benziyorlar :D Fotograf koyamiyorum gommen :/ Bir bakarsaniz kesin ikizler dersiniz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 04.02.2015 at 14:07, Witch yazdı:

Kac aydir buraya yazacagim diye toparliyorum 1 tane bulabildim sadece o da internetim olmadigi zamana geldi :D Kisa keseyim...

Death Note animesinden Gevanni ve Tokyo Ghoul animesinden Amon'u cok fazla benzetiyorum. Sadece ben mi benzetiyorum acaba o.O Bunun disinda benzettigim karakter olmadi :D

Edit:

Simdi geldi aklima

RWBY'den Yellow -gercek ismini unuttum- ve Akame ga Kill'den Leone cok cok benziyorlar :D Fotograf koyamiyorum gommen :/ Bir bakarsaniz kesin ikizler dersiniz :D

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140808090413/akamegakill/images/a/af/Leonemainpage.png

Edit:Resim görünür zannettim ama olmadı tabii ki :/ Biri yapmayı açıklarsa güzel olur. Eskiden yapabiliyordum artık yapamıyorum ayrı bir yetenek  :D

Edit 2:birinci spoilerdaki link nereye kadar gidiyor öyle :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.