Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
TheDirectEco

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Recommended Posts

Ahaha aynen bende ama benzeme deyince bu ikisi birinci sırada gelir bana göre . :D

hiro sinirlerimi bozuyo zaten ya :D aynı karakteri kendi mangasında 3 kere çiziyo :D bu ne ya

cana+alberona+young+kid+little+fairy+tai

Zeira_grown_up.png

hiro sinirlerimi bozuyo zaten ya :D aynı karakteri kendi mangasında 3 kere çiziyo :D bu ne ya

cana+alberona+young+kid+little+fairy+tai

Zeira_grown_up.png

:evil-smile-onion-head-emoticon:

Guest

Urahara Kisuke (Bleach) - Hattori Zanzou (Gintama) - Shirosaki (Bokura wa Minna Kawaisou)

149491.jpg119599.jpg244987.jpg

Usa Kazunori (Bokura wa Minna Kawaisou) - Hinata Shintani (Kaichou wa Maid-sama!)

238051.jpg100204.jpg

Bir de bu iki çifti birbirine çok olmasa da benziyorlar işte

tumblr_n1zbpzkTm61sjdczao1_500.gif1308698397023_f.jpg

Edit: Daha önce hiç dikkat etmemiştim ama baya benziyorlarmış :o

tumblr_n4fzrxm2eD1s7rocco1_500.jpg

Hunter x Hunter'dan Killua ve Seikon no Qwaser 'dan Sasha karakterleri de birbirlerini andırıyorlar ayrıca kişilikleri de benziyor biraz ^_^ :D Onun dışında Strawberry Panic'ten Nagisa ve Akuma no Riddle'dan Haru birbirlerine çok benziyorlar ^_^ ^_^

Kac aydir buraya yazacagim diye toparliyorum 1 tane bulabildim sadece o da internetim olmadigi zamana geldi :D Kisa keseyim...

Death Note animesinden Gevanni ve Tokyo Ghoul animesinden Amon'u cok fazla benzetiyorum. Sadece ben mi benzetiyorum acaba o.O Bunun disinda benzettigim karakter olmadi :D

Edit:

Simdi geldi aklima

RWBY'den Yellow -gercek ismini unuttum- ve Akame ga Kill'den Leone cok cok benziyorlar :D Fotograf koyamiyorum gommen :/ Bir bakarsaniz kesin ikizler dersiniz :D

On 04.02.2015 at 14:07, Witch yazdı:

Kac aydir buraya yazacagim diye toparliyorum 1 tane bulabildim sadece o da internetim olmadigi zamana geldi :D Kisa keseyim...

Death Note animesinden Gevanni ve Tokyo Ghoul animesinden Amon'u cok fazla benzetiyorum. Sadece ben mi benzetiyorum acaba o.O Bunun disinda benzettigim karakter olmadi :D

Edit:

Simdi geldi aklima

RWBY'den Yellow -gercek ismini unuttum- ve Akame ga Kill'den Leone cok cok benziyorlar :D Fotograf koyamiyorum gommen :/ Bir bakarsaniz kesin ikizler dersiniz :D

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140808090413/akamegakill/images/a/af/Leonemainpage.png

Edit:Resim görünür zannettim ama olmadı tabii ki :/ Biri yapmayı açıklarsa güzel olur. Eskiden yapabiliyordum artık yapamıyorum ayrı bir yetenek  :D

Edit 2:birinci spoilerdaki link nereye kadar gidiyor öyle :D

Playfull Kiss izlerken Irie'yi Light'ın Kotoko mudu neydi onu da Orihime'nin shoujo versiyonu gibi görmüştüm.

Hatta karakterleri falan o kadar benziyordu ki sanki bir crack fic'i almışlar da anime yapmışlar gibi hissetmiştim.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...